79lienok
14.12.15,15:55
Po pridelení súpisného čísla sme požiadali elektráreň o zmenu čísla domu. Síce ku zmene došlo ale oddelili nám rtvs poplatok na druhý lístok, takže nám chodia dva sipo lístky. Neviem ako sa mám dopracovať k tomu aby to chodilo na jednom pričom za každý je poplatok. Na pošte povedala že mám doniesť odhlásenie z elektriky ale aké keď sa len číslo zmenilo???poradte ako dalej poslala som aj mail na rtvs ale neodpovedali.
Mária27
14.12.15,15:02
To by mala urobiť jednoducho úradníčka na pošte na tvoje požiadanie. Sprostredkovať opravu môže aj tvoj doručovateľ.
79lienok
14.12.15,15:16
Práve že chce odhlásenie elektrickej prípojky, že s tým nemôže nič no nechápem.
avalik
14.12.15,15:29
Uhrada RTVS je mozna aj priamo na ucet RTVS, napr. trvalym prikazom, nie je nutne to platit cez SIPO - vypise sa na tlacive prihlasky cez SIPO zmena sposobu uhrady.

Pri ostatnych platbach sa nemenilo cislo domu?
Su oba listky na rovnaku osobu?
babka - ježibabka
14.12.15,16:12
Ja mám tiež 2 SIPO lístky. Po zmene z manžela na mňa mi dali na jeden rtvs a na druhý plyn. Neriešim to. Myslím si (možno sa mýlim) že sa neplatí od počtu lístkov, ale od jednotlivých položiek. Takže tak či tak to mám 2 položky. A myslím si o tom svoje.....
Ing. Ľubomír Janoška
14.12.15,16:55
Tiež máme tú skúsenosť, že zmena v platení koncesionárskych poplatkov sa reálne dá vykonať iba ako odhlásenie a prihlásenie. Tak, že to nemá nič spoločné s realitou.

Zlý zákon.
Zlá metodika.
Hlúpi a tvrdohlaví držitelia pečiatok.
Mária27
14.12.15,17:20
Napíš na riaditeľstvo pôšt. Ved doručovateľ to doručuje tomu istému adresátovi.
79lienok
14.12.15,18:06
sú na rovnakú osobu len číslo domu nesedí
buchač
14.12.15,19:15
Na pošte povedala že mám doniesť odhlásenie z elektriky ale aké keď sa len číslo zmenilo???


Každú zmenu treba nahlásiť priamo u vašich dodávateľov.
Dodávateľ to potom dohodne so Slovenskou poštou.
Na pošte je možné nahlásiť len zmeny týkajúce sa poplatkov za rozhlas a televíziu.

https://docs.google.com/viewer?docex=1&url=http://www.posta.sk/subory/998/sipo-faq-casto-kladene-otazky.pdf

MUSÍŠ ísť ku dodávateľovi...toto proste cez mail neurobíš...a keby si aj dalo, tak vrelo nedoporučujem.
Prídeš, sadneš ku pracovníkovi...vysvetlíš...a nech sa stará dodávateľ el.energie.
avalik
14.12.15,19:34
a preco nesedi cislo domu? Preco neprebehla zmena aj na inych platbach?
79lienok
14.12.15,20:41
podla prideleného čísla sme menili najprv občianske preukazy a potom u dodávateľa energie podla dokladov číslo odvtedy to chodí osobitne nerozumiem tomu
avalik
14.12.15,21:12
este raz po starom ste malá jeden doklas sipo na odber elektriny a aj uhradu rtvs. Zmenilo sa cislo domu a nahlasili ste zmenu dodavatelovi elektriny aj zmenu pre uhrady sipo na poste -podla odberneho miesta? A napriek tomu vam to davaju na dva rozne doklady sipo?
79lienok
14.12.15,22:23
dodávateľovi áno na pošte to nechcú uznať zajtra pojdem znova na elektrárne a uvidím
79lienok
17.12.15,16:07
Dopátrala som sa pravdy bola som na pobočke energetiky kde mi pani povedala že mi mal prísť papier od nich o zmene čísla na ktorom je nejaký kód pre poštu na scelenie lístkov napísala mail a pomôže mi potom aj s tým listom