Maťúš25
15.12.15,10:38
Dobrý deň, mzdárka nastupuje v marci na MD (100% úv) a namiesto nej chceme zobrať niekoho na skrátený úväzok na 70%, môžete mi poradiť ako to správne urobiť? A ešte môžme toho zamestnanca na Skr. úv. zobraž napr. od polovice februára, kedže mzdárka si chce ešte pred nástupom na MD vyčerpať dovolenku?
Vopred ďakujem za radu
ivka70
15.12.15,09:44
Ak ma byt na zastupovanie, moze nastupit len ked uz nebude povodna pracovnicka pracovat ci cerpat dovolenku a na taky uvazok, aky mala ona.

Ak chcete ten uvazok zmenit na 70%, musite ho zmenit uz jej a potom prijat niekoho na 70% uvazok na zastupovanie.

Inak musite vytvorit nove pracovne miesto na 70% uvazok a prijat pracovnika na toto miesto na dobu urcitu.
Aj tak je divna matematika, ze kym je tam praocvnicka, ktora ide na matersku, potrebujete 100% uvazok a potom uz bude 70% stacit.
Po jej navrate z materskej uz zasa budete potrebovat 100% uvazok?
Maťúš25
15.12.15,09:53
nie nie aj tej zamestnankyni už po nástupe z MD alebo RD zostene skrátený úväzok, iba že jej zamestnávateľ nechce pred nástupom znižovať úv.
čiže by sme to mohli urobiť tak že vytvoríme nové pracovné miesto s tím že jej dáme na dobu určitú - do návratu p. Mrkvičkovej z MD?? môže to tam mať takto vpýsané alebo musíme dať presný dátum??
a Ak som to pochopila správne tak pri uzatvorení novej zmluvy už môžme prijať aj počas čerpania dovolenky??
Ďakujem
ivka70
15.12.15,10:01
na dobu určitú - do návratu p. Mrkvičkovej z MD = zastupovanie, cize ak to nebude zastupovanie, nemozete
ivka70
15.12.15,10:02
Tak prijmite niekoho docasne na dohodu, kym pracovnicka docerpa dovolenku a odide na MD, potom zmente uvazok na pracovnom mieste na 70% a potom prijmite toho cloveka na zastupovanie.
Maťúš25
15.12.15,10:08
nepochopila som dobre ako zmením uv. na prac. mieste keď je tá zamestnankyňa na MD? Prosím bližšie info už sa v tom strácam.