vulky126@azet.sk
15.12.15,16:25
Mám podozrenie,že ho matka týra a mám aj dôkazy,že je zanedbávaný.
Mila123
15.12.15,15:31
mňa by zaujímalo aké dôkazy máš?
vulky126@azet.sk
15.12.15,16:25
Mám fotky jeho modrín a správy s pohotovosti.
Mila123
15.12.15,16:46
ty si bol so synom na pohotovosti? alebo jeho manka?
korela
15.12.15,17:03
Neuviedol si, v akých finančných pomeroch žijete, ty aj jeho matka. Zrejme ste neboli zosobášení.
Ja som bola svedkom tak závažného úrazu v škôlke kvôli nedbanlivosti učiteľky (boli 3 triedy naraz v parku, učiteľky sa bavili celú dobu na lavičke, deti iba sledovali, pričom tie chodili po veľmi labilných zariadeniach pre deti, svoje by som tam bez dozoru nenechala).
Tak s tými tvojimi dôkazmi narábaj opatrne, aby sa ti to nevypomstilo. Najprv sa jej spýtaj, o čo išlo.
Rada pre dobro vášho dieťaťa: nebojuj s matkou, preveriť situáciu s citom môžeš, ale uvedom si, či spolu žijete alebo nie, dieťa vás bude ešte veľmi dlho potrebovať oboch. A to zrelých a citlivých, láskavých jedincov, rodičov. Inak sa vám to vráti v podobe, ktorú si určite neprajete ani jeden. Dajte šancu dieťaťu normálne žiť, už tým, že nežijete spolu, je poznačené. A to má iba dva roky.
vulky126@azet.sk
15.12.15,19:26
Ja som bol s ním na pohotovosti.On býva u mňa každý druhý víkend.Keby som s ním nešiel na pohotovosť ja v pondelok by išla na socialku a rozprávala by ,že to som ho ja tak zanedbal.Už raz mi to spravila.Spinkal u mňa 4 noci,tak som v pondelok išiel za jeho kolíznou opatrovatelkou a ukázal som jej ,že má riťku v poriadku.V utorok tam išla ona a rozprávala,že prišiel odo mňa zanedbaný.
vulky126@azet.sk
15.12.15,19:37
v pomeroch?Já pracujem a ona a jej deti využívajú rôzne socialne dávky a štipendiá,Nie neboli sme zosobášený.Na prvú modrinu som sa jej spýtal,povedala,že spadol na preliezačke(13 kilové dieťa si nespraví takú modrinu na jednej nožičke vzadu na stehe hore)na druhú som sa už nepýtal.A plienkový exzém,ktorý máva často sa nemusím pýtať ako vzniká.
lujza.j
15.12.15,19:39
tragédia,že takto sa chovajú rodičia :(...začnite mať radi svoje dieťa a prestaňte medzi sebou "bojovať"....