Genesis.SVK
17.12.15,06:56
Chcel by som sa opýtať či nevie niekto poradiť nejaké právne poradné fórum alebo iný typ poradného fóra, kde by som mohol skúsiť hľadať pomoc vo veci diskriminácie otcov (mužského pohlavia vo vzťahu k deťom) na súdoch Slovenskej republiky a možnosťami obrany voči nedotknuteľným sudkyniam z Krajského súdu Bratislava a ich ignorancii rovnosti pohlaví a rodičov.

Len z dôvodu, aby som neprávom neočiernil sudkyňe, ktoré vykonávajú svoju činnosť dobre a hája spravodlivosť a rovnosť medzi pohlaviami a rodičmi, tak konkretizujem dotknuté sudkyne JUDr. ..... JUDr. .... a Mgr. ......

Nechcem tým sa dotknúť porady.sk.
Z môjho pohľadu je to dobré fórum ale je skôr zamerané na financie, dane a účtovníctvo.

Poznámka moderátora: mená sudkýň som vymazala - aj tu sa ospravedlňujem za to, že som uviedol mená sudkýň netušil som, že je to v rozpore s pravidlami fóra.
BXLmiami
17.12.15,06:22
:-)) Prestúp na islam.Pardon,nedalo mi......
alaya1
17.12.15,06:44
Vytvor take forum ty sam.

P.S. pises v navale zlosti, podrazdenosti. Urcite by som cast, kde menujes sudcov z prispevku vymazala!. Pre tvoje dobro.
Dav
17.12.15,06:47
napríklad: http://www.ligaotcov.sk/novinky/news_tato-krajina-nie-je-dobrou-krajinou-pre-deti/
P.S:1 takých otcov, ako bol Kramer (Kramerová vs. Kramer) je v realite málo a emancipácia sem, emancipácia tam, zatiaľ vie žena dieťa lepšie nakojiť ako muž.
P.S.2 Prvoradé je dieťa a netreba z neho robiť rukojemníka a nástroj vydierania dvom dospelým, ktorí sa rozhodli, že spolu žiť nedokážu.
Genesis.SVK
17.12.15,08:00
Jaký rukojemník? Aké kojenie? ja neorozumiem dal som jednoduchú otázku o čom to tu preboha niektorí píšu.

1. moja dcéra kojená už dávno nie je
2. odborná literatúra hovorí jasne a to že otec aj matka sú si rovný, ani jeden nie je viac alebo menej. Otec dieťaťa sa vie o dieťa postarať rovnako ako jeho matka. Ani jeden nevie nahradiť toho druhého a majú nezastupiteľnú úlohu vo vývoji a výchove dieťaťa.
Genesis.SVK
17.12.15,08:04
samozrejme že som nahnevaný. Je to úplne prirodzené, Vyšše roka sa snažím dostať k svojej dcére ako rovnocenný a rovnoprávny rodič, zaslal som matke množstvo žiadostí aby mi určila termín, kedy si môžem prísť pre dcéru aspoň na krátky čas pričom všetky tieto žiadosti boli odignorované.

Konečne sa ma zastala sudkyňa prvostupňového súdu a aj sociálna kuratela, že mám pravdu a nakoniec to nejaké tri sudkyne z kraja zmenia bez toho aby sa vôbec unúvali napísať riadne odôvodnenie.

A čo ma najviac hnevá, že v tomto smere nie je možnosť odvolania a teda tie tri sudkyne nijak nepreberajú zodpovednosť za svoje diskriminačné konanie.
Genesis.SVK
17.12.15,08:05
Ešte je veľmi pravdepodobné, že to ani tri sudkyne nečitali. Moje predstava o senáte na kraji je taká, že prečíta to jedna a ostatné to len podpíšu.
Genesis.SVK
17.12.15,08:10
BTW ligu otcov mám už dávno naštudovanú od hora dole. Bohužiaľ toto fórum je už dávno mŕtve. Ja potrebujem niečo čo je aktívne.
Genesis.SVK
17.12.15,08:12
A to vyše roka sa snažím len súdnou cestou. Od narodenia malej až do súdu som sa snažil dostať k svojej dcére ako rovnocenný rodič diplomatickou cestou, ktorá ale úplne zlyhala.
Dav
17.12.15,08:16
Na jednoduchú otázku jednoduchá odpoveď : daj dcére a žene pokoj, aby sa najprv utriasli vzťahy medzi Vami a ten vzťah s dieťaťom si mohol po ukľudnení boja kto z koho udržiavať naďalej a v prospech dieťaťa. A že otec a matka sú rovní? Budú. V ten deň, keď otec dieťa po 9 mesiacov tehotenstva porodí - potom mu totiž dôjde, o čom všetkom je materinská láska a materinský pud brániť svoje mláďa.