blatko
17.12.15,17:23
robi sa to u nas pravidelne..na prikaz starostu...chodte vyhadzte z neho von vsetko co hori...plasty gumy drevo..a podpalte to...aby sa usetrilo za odvoz.
len nezabudne dodat : keby nieco ja som vas tam neposlal..
ako medzi dvoma mlynskymi kamenmi..ludia z obce na nas nadavaju on prikazuje ..ked sa ozvem..tak zase iba ja som mudry a mam stale ku vsetkemu pripomienky...
radost si odpracovat 32hodin :)
stazovat sa ? vyradi ma z UP tak naco...
misoft
17.12.15,17:19
Je to diléma! Neposlúchneš starostu - máš vyhadzov, prídeš o podporu, vyradia ťa.
Poslúchneš starostu - príde kontrola zo životného prostredia, požiarna ochrana a pod. a si v sračkách.... starosta bude ticho, ešte ťa zhodí....
Ozveš sa.... starosta ťa vyhlási za klamára a prvý prípad.
Ak by si však mal svedkov, ktorí by vierohodne dokázali, alebo by boli tak isto nútení konať na nepísaný príkaz starostu protiprávne, spojili sa a podali na starostu TO pre zneužívanie právomocí verejného činiteľa, pre nebezpečné nakladanie s odpadom, oznámili to ŽP, požiartnikom a ešte lepšie, ak by ho načapali v tom okamihu, kedy by toto prikazoval - mal by po ****. Ale to chce mať silné argumenty. Aspoň viete (a treba šíriť osvetu medzi ostatnými), aký starosta je, čo robí a ako to robí a v ďalších voľbách mu to "osladiť".
arizona
17.12.15,20:15
Mozno by pomohlo dat nejaky anonymny podnet na presetrenie na Urad verejneho zdravotnictva- regionalny hygienik,alebo odbor zivotneho prostredia,aby preverili,ako sa likviduju odpady.

Koho si ludia zvolili,toho maju...ked budu ludia frflat,treba im povedat,odkial vietor fuka....
kukučka
17.12.15,20:25
Ľudia radi frflú, ale starostovi nič nepovedia, lebo by potom platili viac za odvoz.
Radšej budú ďalej frfľať a dýchať to svinstvo. Hľadaj si prácu a vypadni odtiaľ, držím ti palce. Predpokladám, že ste malá obec a málo peňazí.
blatko
18.12.15,14:40
vdaka vsetkym za odpovede a moralnu podporu :) inak so vsetkym suhlas.
.
duves
20.12.15,17:45
profesional
24.12.15,12:26
Treba podať trestné oznámenie na starostu pre zneužívanie právomoci verejného činiteľa v súbehu s poškodzovaním životného prostredia. Ak ťa dá starosta vyradiť u ÚP, bude to dôvod aby ho súd vzal do väzby.