Kabaka123
18.12.15,15:08
Stiahla som si novú aktuálizáciu MF 43.0 a teraz som ju dala aktualizovať a MF už dosť dlhú chvíľu vypisuje, že sa preberá.... už dosť dlho sa preberá a nič sa nedeje... Napriek tomu, že mám v prehliadačí nastavené, aby sa MF automaticky aktualizovala, tak sa tak nedeje.

Sťahovala som cez Pomocník-O prehliadači... aktualizácia zlyhala, tak som stiahla...a inštalujem... nič sa nedeje
misoft
18.12.15,14:39
Hmmmm.... divné..... mne to urobilo behom pár minút. Ale je aj druhý spôsob: na stránke Mozilly F si stiahni klasickú inštalačku, dvojklik na ten *.exe súbor. Spustí sa proces inštalácie, ale tu inštalačka zistí, že je tam staršia verzia, tak ponúkne aktualizáciu.
Pokiaľ by sa tak nedialo, svoj profil i tak máš uložený inde, než je nainštalovaná samotná Mozilla F. Takže potom stačí len spustiť inštaláciu (a pokiaľ si nechala na inštalátore, aby umiestnil pôvodnú), tak nová sa tam nainštaluje tiež a prepíše staré súbory.

Doplňujem: cez O prehliadač mi už aktualizuje MF 43.0 na novšiu 43-ku.... Momentálne teraz mám 43.0.1 a trvalo mi to (i s reštartom FF) 1,5 min.

Keď prídem sem https://www.mozilla.org/sk/firefox/new/ - hneď mi odkazuje, že mám najnovšiu, ale je tam i Obnoviť Firefox (modré).
Kabaka123
18.12.15,16:04
urobila som to presne tak, ale trochu inak...odinštalovala som kompletne MF a nainštalovala som novú 43.0 a potom som dala cez pomocník- o prehliadačí aktualizovať na 43.01 a už mi to zaktualizovalo samé a importovala som záložky z chrome... ale toto som mohla spraviť iba doma, v robote mám obmedzené práva...