Simona1703
22.12.15,07:35
Ahojte. Prosím Prosím poraďte mi. S Vemou pracujem len chvílu. Nahodila som zamestnancom dovolenky. Ale niektorým im ju musím zmeniť. Neviem ako sa dostať na to,aby som to upravila. Dám si zadanie dovoleniek F60, F3 si nájdem zamestnanca a ďalej neviem ako :(
Terezia13
22.12.15,07:56
úpravu si robievam v F12 - Podklady pre dovolenku, dovolenka "od jinud" a daj si podľa toho, či chceš pridať - dáš plusové číslo, ak ideš ubrať, dáš si mínusové číslo, ulož F10 a pozri si vo výplatnom lístku, ale kľudne si volaj aj na VEMU, ochotne poradia vo všetkom
soraya
06.01.16,10:57
ak potrebujes menit dovolenky zadane predosly mesiac, tak v F60 mas v liste vyber obdobia - ked si v decembri tak tam vidis [12.15 12.15] - ten rozsiris tak, ze kliknes na to obdobie, otvori sa ti okienko vyber intervalu a prepises zaciatok na ten mesiac, ktory potrebujes opravit. V F60 potom uvidis vsetky zadane nepritomnosti u zamestnancov vo vybranom období - dovolenky maju druh 4. Opravis datumy cerpania a ulož zaznam. Pri ukladani sa ta system opyta, ci chces nastavit prepocet, treba dat ano a dovolenka sa ti vysporiada finacne aj v dnoch.