mathiasss
22.12.15,18:39
...kúpiť lacnejší katalyzátor je fajn ale pred nedávnom som sa rozprával s technikom vykonávajúcim EK a ten mi povedal, že tie lacné katalyzátory cca do 60€ za veľa nestoja. Vraj je bežné, že takýto čisto nový katalyzátor cez EK neprejde. Originál katalyzátor stojí u aftokelllly 570€. Sú tam katalyzátory aj okolo 100€ na iných stránkach som našiel špeciálny katalyzátor Lpg. Ak má niekto znalosti v tomto smere, poraďte prosím ktorý katalyzátor si mám kúpiť poprípade aký je medzi nimi rozdiel? Za odpovede ďakujem.
buchač
22.12.15,20:13
mathiasss
22.12.15,20:20
???
buchač
22.12.15,20:43
Čomu nerozumieš ?
V jednej téme sa snažíš fundovane odpovedať a v druhej sa nefundovane pýtaš ...

Tomu zasa ja nerozumiem...capisci ?
mathiasss
27.12.15,18:15
Len som sa snažil poradiť, netvrdil som, že moje rady danú poruchu odstránia ale čo je zlé na tom ak niekomu napíšem nech si v aute vymení filtre alebo nech si dá prečistiť škrtiacu klapku, na to človek nemusí byť macher do motorov aby tieto základy ovládal. Spomenuté súčiastky si dotyčná môže dať vymeniť aj v neautorizovanom servise možno aj za polovičnú cenu (mám na mysli cenu práce) ako v autorizovanom servise, ktoré by jej aj tak vymenili bez ohľadu na to či ich meniť treba alebo nie. Ak sa problém neodstránil ani potom je treba zájsť do autorizovaného servisu ale s tým, že im oznámi výmenu súčiastok tým pádom zamestnanci nemôžu špekulovať nad tým či budú meniť sviečky, filtre atd. Nič v zlom ale moja otázka na katalyzátor ma od problému s puntom na míle ďaleko tak prečo mi to fundovane vyhadzuješ na oči?