alenka57
23.12.15,19:43
Mam drevenu plavajucu podlahu od vyrobcu Kaehrs, ktora nebola lepena, ale spajana klikmi, pod nou je gumena podlozka a penova guma 3 mm. samozrejme, podklad je vyrovnany nivelackou. Vo vsetkych miestnostiach tato podlaha praska pri chodzi, a to asi na 2/3 celej podlahy, co je dost neprijemne. Je nova, polozena cca 1 mesiac, nivelacka je dobre vyschnuta. Moze mi niekto poradit preco praska, resp. ci ma niekto skusenost s takouto podlahou drevenou ktoru ma pospajanu klikami, ci mu tiez praska?Reklamovala som pracu, ale nivelacka bola rovna, rozdiel bol iba 2 mm na niektorych miestach, zato vsak samotna podlaha bola ohnuta do obluka, v strede rozdiel aj 1 cm. Moze to byt tym, ze je ohnuta podlaha? Reklamaciu mi inac neuznali, vraj ma upozornovali na to aby som si dala podlahu nalepit. Ale kazdy si predsa nelepi podlahu a nepraska mu.
lujza.j
23.12.15,19:08
reklamuj...
misoft
23.12.15,21:17
Tá guma, tá guma..... gumená podložka + 3mm´penovej gumy - guma je predsa pružná - zákonite sa podlaha mierne prehýba.... pod plávajúcu sa nikdy guma nedáva. Dáva sa tam podlahová fólia, prípadne ešte tlmiaca fólia....