220870
24.12.15,07:02
Prepáčte že vás na vianoce otravujem takouto témou.Aj oni chcú mať vianoce.


Tak Vážení občania chcem Vás informovať, ako prebieha kauza, že ja Peter Sihelský a ďalší 10-ti montéri nedostali ani 1 euro výplatu v decembri napriek tomu, že sme makali posledne aj v noci, aby sa všetko stihlo. Firma, ktorá nás mala vyplatiť povedala, že až 15.1 a že ešte strhnú za odcudzený materiál, za ktorý sme neboli zodpovední! Urobil som všetko čo sa dalo, ale všetci to mali na háku a tak som dnes šiel do toho obchodného centra v Lučenci a rozdal som oznamy, že od 27.12.2015 dôjde k vypnutiu stavby od elektrickej energie! Všetci koncesionári to brali v pohode okrem Billa., Tí skoro zinfarktovali. Len managéri. Zamestnanci to brali v pohode.

Ale odrazu pribehol ku mne jeden, že to nemôžem rozdávať a pod. Ja som rozdával ďalej, ale už ma chcel chytiť za ruku. Len som mu povedal, že ak sa ma dotkne, tak ho rozoberiem ako LEGO.

Hneď volal SBS, ale aj tomu som dohovoril a tak volali štátnu políciu. Aj tej som dohovoril, boli slušní a profesionálni, ale na žiadosť managerika, že musím opustiť obchodné centrum a že majiteľ sa rozhodol mi udeliť zákaz vstupu do obchodného centra Galéria Lučenec. Normálne mi je to smiešne. Zapojil som minimálne 40 percent všetkých rozvádzačov a dokonca sa mi vyhrážalli, že ak nebudem robiť aj nočné, tak mi pozastavia faktúru!!! A čo som urobil?! Ťahal nočné a čo spravili?! Aj tak pozastavili faktúru!!! Prosím všetkých živnostníkov a tých, ktorí so mnou súhlasia, aby prišli ma/nás podporiť v nedeľu 27.12.2015 na slávnostné vypnutie stavby.
Živnostníci! : Teraz nejde len o moje peniaze a peniaze 10-tich montérov! Tu ide o to, aby žiadna firma na Slovensku toto nemohla urobiť žiadnemu človeku!!! Keď nás neochraňuje zákon, tak sa musíme ochrániť sami!!! Prosím všetkých kto so mnou súhlasí, ale aj tých čo nie, aby prišli 27.12.2015 o 12:00 na obed do Lučenca pred obchodné centrum Galéria Lučenec na námestí a spolu im ukázali, že občan, robotník, živnostník nie je ich sluha, ani otrok, aby robil pre nich luxus zadarmo a nemal čo dať ani svojim deťom na Vianoce do úst!!! Takže kto môžete, prineste si čo treba.

Budú informované aj médiá, polícia, proste bude veselo.

Prosím, kto môžetezdieľajte!!! Aj Vy, čo to obchodné centrum tam nechcete ani mať!!! Fotky z dnes 23.12.2015.

https://www.facebook.com/groups/527063767437094/permalink/755266474616821/?comment_id=755278291282306¬if_t=group_comment_reply
pepsikova
24.12.15,06:16
..obávam sa, že na porade sa nedá zdieľať..a link je na skupinu, do ktorej sa najprv musíš dostať, aby si sa dostal k jadru problému..takže ti poradí len ten, kto tam je..
buchač
24.12.15,06:37
..obávam sa, že na porade sa nedá zdieľať..a link je na skupinu, do ktorej sa najprv musíš dostať, aby si sa dostal k jadru problému..takže ti poradí len ten, kto tam je..
Nevraviac už o názve samotnej skupiny a popise, ktorý je teda fakt od veci...

Ani nasrať sa mi nechce nad tým, nie ešte zdieľať danú skupinu...a pri tom aj mňa Kiska mierne sklamal.
---------------------------------
Samotný problém má len jeden pohľad, ten druhý nie je k dispo.
Samotný Peter Sihelský @ company by bol väčší frajer, ak by vypol elektrinu v tom najlepšom frmole...akože sa niečo "pokazilo"...;
Včul, po avizovanom vypnutí, bude mať len väčšie problémy...a samozrejme, že oddialenie výplaty...
misoft
24.12.15,09:00
@220870 - asi takto:
Vitaj na Slovensku!
buchač
25.12.15,08:32
Peter Sihelský

Predvolebná kampaň podľa príkladu Matoviča alebo Hlinu ???
Ďaľší ujo do parlamentu ?

Lebo podľa by sa montéri mali venovať práci a nemontovať sa do politiky.

P.S.:
Linky nedávam, propagandu nemienim robiť.