Kikuskaa14
24.12.15,09:20
Dobrý deň. Mám nový Huawei P8 Lite a chcela by som sa poradiť, som veľmi nespokojná s výdržou batérie pri nepoužívaní mobilu. Nabitý na 100%, mi po 12 hodinách klesla batéria o 20% a pritom som nemala spustené žiadne aplikácie, ani sa s ním nič nerobilo. Je to normálne, že telefón, ktorý nemá spustené žiadne aplikácie, mu padne batéria zo 100 na 80%? Ďakujem.
buchač
24.12.15,08:30
Len tak nepadne o toľko %%%...
Prečítaj si nasledovné a nastav si telefón podľa daných infošiek
http://mobilmania.azet.sk/clanok/106657/test-huawei-p8-lite-takto-sa-ma-setrit

Mimochodom, aj keď nemáš nič spustené, tak pokiaľ si nezakázala tie skryté, tak tie idú aj naďalej.
Ale nič si z toho nerob...aj ja som s hentou mašinou trochu maturoval...;)
misoft
24.12.15,08:53
Kikuskaa - čti! http://mobilmania.azet.sk/clanok/106657/test-huawei-p8-lite-takto-sa-ma-setrit
I tam píšu, že baterka nič moc!

Aj keď to displej kompenzuje nižšou spotrebou energie v porovnaní s FullHD panelom, v konečnom dôsledku nie sme s frekvenciou nabíjania spokojní. Už mierne zvýšená záťaž znamená každodenné nabíjanie, dva dni potiahne Huawei u aktívneho používateľa len veľmi zriedka.
Pozri sa, či v prípade ak používaš na telefónovanie, nemáš zapnuté WiFi + Bluetooth + GPS modul - to všetko pekne-krásne papká energiu! Ak to nepotrebuješ - deaktivovať!
Kikuskaa14
24.12.15,09:20
Ďakujem pekne :) Dnes v noci o5 otestujem.
Kikuskaa14
25.12.15,17:15
Dobrý večer. Zakázala som aj skryté aplikácie, ale aj tak mi za 12 hodín klesla baterka o 16%. Ako si to vyriešil? Mal si aj ty takéto problémy? BTW: píše mi tam že 78%tné využitite jednotky GSM a domnievam sa, že by to mohlo byť tým, len neviem ani čo to je :) Tebe ako pracuje batéria? Resp. čo si tam ponastavoval, aby to fungovalo ako hodinky? Lebo už som zúfalá z toho :/
buchač
25.12.15,18:58
Zbehni do nastavení :
1. Nastav si úsporu batérie a batériu samotnú.
2. Nastav si aplikácie
3. Prebehni všetko a neakceptuj, čo nechceš.

Ja %%% nesledujem, ide o to, že mám prepojený mobil cez tethering s NTB, takže batéria ide dosť rýchlo dole s kapacitou...