drinadrina
25.12.15,10:35
kto mi poradí pri bolesti lýtok? slabšia bolesť
buchač
25.12.15,09:42
Doktor ...

Ale môžem aj ja....teda ak vyšpecifikuješ presne problémy, dodáš subjektívne pocity, približný problém, dedičnú anamnézu, snímky z RTG...;)
drinadrina
25.12.15,09:53
po ARTROSKOPII kolena som dostál Trombozu žily.Po liečení angiolog sa vyjadril,že žily mám v poriadku.Naznačil,že bolesť môže byť aj od chrbtice.
terezamaria
25.12.15,11:02
Môže to byť nedostatok magnézia a kália, daj si spraviť u obvodného minerálový profil....zdá sa mi málo pravdepodobné, aby z chrbtice boleli lýtka. Pokiaľ si bol na sone žíl a robili Ti aj krvné testy, tak to môžu byť tie minerály.
buchač
25.12.15,11:09
Môže to byť nedostatok magnézia a kália, daj si spraviť u obvodného minerálový profil....zdá sa mi málo pravdepodobné, aby z chrbtice boleli lýtka. Pokiaľ si bol na sone žíl a robili Ti aj krvné testy, tak to budú minerály.
Môžu byť (a nie budú) minerály.....MOŽU.

Prečo ?
Lebo minerály mám ja príkladne v pohode. Žily v podstate tiež, šak Detralex a Vessel Due to istí.
...a pritom mi niekedy lýtka ide urvať od šliach...:rolleyes:
Takže ???
terezamaria
25.12.15,12:13
.MOŽU.

Prečo ?
Lebo minerály mám ja príkladne v pohode. Žily v podstate tiež, šak Detralex a Vessel Due to istí.
...a pritom mi niekedy lýtka ide urvať od šliach...:rolleyes:
Takže ???
Opravila som....
Dav
26.12.15,07:10
Nedostatok vody, nedostatok magnézia, nevhodná obuv,ploché nohy, nedostatok pohybu alebo nadmerné zaťaženie lýtok.
P.S. Keď sa mi otec(86) cca pred 3 rokmi sťažoval, že ho bolia lýtka, cieleným výsluchom vysvitlo, že celý deň kosil vo svahu - a tiež som mu radila všetko možné aj nemožné, a zbytočne, kým som nevypátrala príčinu.
kaivorus
02.01.16,09:43
Veľká pravda.
V šľachách sa koncentrujú "zdegenerované" energie, na ich odbúranie sa používa špecializovaná terapia.