Tomasko1
27.12.15,16:36
Uz dlhodobo kazdé ráno hned po zobudení musím ist rýchlo do kupelne vykašliavat nastekané hlieny. Napína ma pri tom. Je to nepríjemné a počut to z kupelne . Az potom si mozem umyt zuby. Tieto isté problémy má aj sestra a rodičia. Cez den uz mám pokoj. Manzel to nechápe, lebo u nich takéto problémy nemal v rodine nikto. Iba pri prechladnut í. V roznych článkoch som čítala, ze ranným vykašliavaním sa vlastne čistia dýchacie orgány od škodlivín. Je to dost nepríjemné. Nefajčím a alkohol vobec nepijem. S rodičmi uz 30 rokov nebývam. Poradte prosím ak ste mali takéto problémy ako ste s ich zbavili.
Dakujem
avalik
27.12.15,15:39
lujza.j
27.12.15,19:25
Anika61
27.12.15,19:38
Aj tu odpovedá lekár
http://zivot.cas.sk/clanok/14171/zahlienene-hrdlo-pricinou-nemusi-byt-iba-infekcia
Tiež si myslím,že to môže spôsobovať suchý prekúrený''vzduch v byte,prípadne znečistené ovzdušie tam kde žijete.Zvýšenou tvorbou hlienu sa telo snaží zbaviť usadených látok v dýchacom systéme.
Makovsky
26.01.16,11:11
Príčina môže byť rôzna od alergie, plucne chlamídie cez suchý vzduch až po reflux. Nemávaš pocit pálenia žáhy? Ak áno to môže byť príčina. Skús nejesť a nepiť min. 2 hod pred spánkom a mať vyššie pod hlavou.