Torreska Torreska
28.12.15,12:30
som psych. labilná, 10r. sa liečim na psychiatrii,bola som i u neurologičky,pretože sa mi začali vytvarať krč v rukách,v oblasti podbruška, pod prsiami,,,,absolvovala som emg a všetko ok,,,,pred dvomi dnami som sa emocialne a rozrušila zlou správou a od vtedy mám na pravej časti až k podbrušku bolestivý krč, nie ustúpiť,,,prosím poradte
avalik
28.12.15,13:10
Ukludnit sa a ak to nepomoze tak navstivit lekara.
Anika61
28.12.15,13:38
Torreska doplň si magnézium pôsobí aj proti kŕčom,dôležité je aj dýchanie pri strese či strachu človek začne dýchať plytko a rýchlo....takže na 5 nádych,5 zadržať dych na 5 vydýchnuť-tým sa uvoľní svalstvo...skús bylinné čaje ako medovka,valeriána,chmeľ-nesladiť cukrom, len medom ak nemáš naň alergiu....počas vianočných sviatkov je mnoho ľudí labilnejších''viac ako normálne a tí psychicky labilnejší o to viac.Choď sa čestejšie poprechádzať,prídeš na iné myšlienky.
kopretinka
28.12.15,14:17
ak užívaš nejaké psych.lieky,tak nekombinovať s bylinkami,rozhodne nie s ľubovníkom.
Robili ti test na tetániu?
korela
28.12.15,16:35
Odblokovať si skúšala?
Torreska Torreska
28.12.15,16:49
užívam magnézium,brali mi i krv mám ho dostatok,neurologička mi predpísala na podporu dalšie magnézium,,,magnerot,,,prežila som dva ťažké psych, udery
Torreska Torreska
28.12.15,16:51
dakujem,,,,len ktorého,,,všade čakám mesiac,všade sa časuje
Torreska Torreska
28.12.15,16:53
bylinky nezvladam,kvoli žaludkumám ho ako na vode,,,,pred 2 týždnami mi robili tento test,bol ok,,,,krče mám dalej
neurologička to hodnotí ako emocialne krče,predpísala mi magnerot a omg kys.
avalik
28.12.15,17:28
No asi ti v tom nepomoze ocny, ani kozny ... skusila by som vseobecneho ak nie priamo psychiatra - ako akutny stav
Torreska Torreska
28.12.15,17:34
ako? skušala som mačací chrbát a dalšie dva cviky,,,,no stále mám krč ,stiahnutu oblasť brucha a pravej strany
Torreska Torreska
28.12.15,17:36
ved ja viem,že najskôr psychiater,ten moj má dovolenku,,,,asi pohotovosť
avalik
28.12.15,17:38
kazdeho lekara pocas dovolenky niekto zastupuje
Torreska Torreska
28.12.15,17:40
samozrejme
Anika61
28.12.15,18:05
Ak máš niekoho blízkeho ,ktorý ťa bude ochotný vypočuť tak sa mu vyžaluj''/neviem aké psychické údery si prežila/...keď sa niekomu zveríš trochu sa ti uľaví....užívaj to magnézium aj keď krvné testy ukazujú,že ti nechýba...uvoľňuje napatie i kŕče...neverím,že čaj by si nezvládla/viem ako to je keď máš ''žalúdok ako na vode''/po troške po dúškoch...aj jesť musíš aj ak ti nechutí polievku teplú....lebo jedno s druhým súvisí možno máš aj nedostatok tekutín-aj to spôsobuje kŕče...a psychologa nenavštevuješ??myslím,že by ti pomôhol...
korela
28.12.15,18:19
treba zrejme odblokovať energetický prietok, ktorý sa vytvoril pri tej správe, začni alebo sa informuj najskôr u kineziológov, či by to zvládli, možno ti odporučia inú metódu, aby si netrpela, popíš do mailu tvoje problémy, najlepšie tu http://www.modernabrain.sk/techniky/kineziologia/, po zvážení ťa možno odporučia k niekomu inému, alebo v blízkosti tvojho bydliska, ak by to bolo potrebné. pokiaľ to nemáš fyzického pôvodu, tak to pravdepodobne neodstrániš iba liekmi. títo sú výborní, nech ťa neodradia ostatné ich dnešné aktivity. venujú sa tomu od zač. 90. r., majú bohatú prax, objavujú sa aj v médiách, takže záruka, že to nie sú šarlatáni.
a nehovor si, že si labilná, nezdravá, pretože budeš ešte viac. hovor si opak.
Torreska Torreska
28.12.15,18:29
anika,najhoršie je ked ti najviac ubliži mama,,žiaľ nemám sa komu zdôveriť,dnes sa každý ponáhľa,,,synov nechcem zaťažovať,,,musím sa nejako dať dohromady,takto sa nedá žiť,,,chodiť k psychologovi raz za dva mesiace veľmi nepomáha,to nefunguje ako vo filmoch,ked máš problém ho nauštíviš,realita je taká ked máš problém tak ťa načasuje o dva mesiace,,,,riešenie ešte vidím v stacionároch pre depresívnych ľudí,,,, dakujem za pomoc
Anika61
28.12.15,19:01
Áno stacionár je výborná voľba....teraz keď sa cítiš horšie,všetko sa ti zdá čierne ale ver mi je to len tá hnusná choroba čo ti nedá vidieť veci v krajšom svetle...neseď doma a neľutuj sa-urob si niečím radosť... vieš koľko ľudí má oveľa vážnejšie problémy...samozrejme,nechcem zľahčovať tie tvoje....drž sa a bojuj
Torreska Torreska
28.12.15,19:18
,,,dakujem anika,vážim si tvoj záujem pomocť mi,,,