Peter Subika
04.01.16,19:00
dobrý deň v roku 2014 som si predčasne splatil dve menšie pôžičky od quatra pokúšal som sa im aj dovolať asi tri-štyri krát bez výsledne posielam so aj email s podobným výsledkom ako by som mohol od nich dostať potvrdenie že mi zmluva skončila? ďakujem
buchač
04.01.16,18:12
No ja teda neviem, ale také záležitosti (ak nezafungujú na prvý pokus) sa riešia inak ako telefonicky alebo mailom. Ten telefonát skôr vôbec.

Nič predsa nebránilo napísať patričný dopis s prefotenými potvrdeniami (poštová poukážka, výpis z účtu) a poslať doporučene.
misoft
04.01.16,18:26
A pýtajú od teba ešte nejaké splátky?
Pretože oni evidujú všetky splátky a keď príde posledná, automaticky sa "uver" ukončí.
Oni potom by mali evidovať 0 (nulu) pre tento úver a jeho ukončenie. Niekedy však pošlú i list o splatení "pôžičky" - v skutočnosti úver. A divím sa, že to riešiš až teraz - predsa len od 2014 prešla dlhá doba - čo si doteraz robil?
Peter Subika
04.01.16,18:28
nepýtajú nič ale trocha som na to kašľal a teraz ma to nejak trklo že by som to chcel mať na poriadku
buchač
04.01.16,18:35
Pretože oni evidujú všetky splátky a keď príde posledná, automaticky sa "uver" ukončí.
==========================
Úver sa automaticky ukončí AJ s patričným dopisom-potvrdením...
misoft
04.01.16,18:40
A je celkom možné, že to aj on dostal, len to vyhodil.... :D - šak papier od Quatra, ja s nimi už nič - šup do koša.... A teraz sa zháňa po lajstre.