JakubJoe
07.01.16,14:23
Chcel by som sa Vás opýtať čo sa mi môže stať v respektíve či mi pomôže alebo uškodí protein po záruke. Je po záruke 3 roky. Nesmrdí ani nechutí nejako zle. Je po mojom staršom bratovi a povedal mi že ak chcem nech to dojem. Volá sa to Actions Whey Protein 85.Tak či mi pomôže alebo uškodí. Ďakujem za odpovede.
lujza.j
07.01.16,13:31
prinajhoršom sa pokakáš...:)
.....neviem tri roky sú dosť....ja asi nie...
JakubJoe
07.01.16,13:36
Ale môže mi to aspoň trocha pomôcť?
jslancik
07.01.16,13:59
pomôcť v čom? potrebuješ sa vyprázdniť? samotný proteín ti je na dve veci. Akurát hlava ťa môže z neho bolieť, ak budeš mať veľa bielkovín (odhliadnuc od pečene a obličiek).
JakubJoe
07.01.16,14:31
Vy ste ma nepochopili. Ale ja do toho cvičím. Však protein pomáha pre rychlejší rast svalovej hmoty. A to je to čo sa pýtam ked aktivne cvičím a budem brať do toho protein 3 roky po záruke či mi aspon trocha pomôže
misomiso
07.01.16,16:34
Nic ti nepomoze. Normalne si kup tvaroh a nie tie svinstva. Jedine, komu to pomaha je vyrobca.
wabi
11.01.16,22:40
To je zlaté.
"Čo sa mi stane s Proteinom po záruke? Nesmrdí ani nechutí nejako zle. Je po mojom staršom bratovi..."
Ľudožrút by povedal, že čo ťa nezabije to ťa posilní. Ale po vlastnom bratovi!
Príde mi to celé ftipné.
Ľudia čo takto jesť niečo prirodzenejšie než akési neurčité umelé proteíny.
Viete čo je to protein? Aký protein to je? S čoho sa skladá? Na čo je protein dobrý? Chceš nabrať svaly? O čo ti ide? K čomu by ti podľa teba bol protein?
jslancik
12.01.16,05:01
Ty tiez jedavas iba same jednozlozkove potraviny s jasnym povodom? Dovolim si povedat, ze kvalitny protein je chemicky cistejsi oproti 90% potravin v supermarketoch. inymi slovami. Ak by si chcel zjest 50g "prirodzenych" bielkovin, zjedol by si s tym nasobne viac chemickeho balastu oproti prot. prasku. Nech by to bolo aj z tvarohu, tie "prirodzene".
misomiso
12.01.16,09:26
Cize ty preferujes prasky? No tak potom good luck, tam debata konci.
jslancik
12.01.16,09:49
nič nepreferujem. nemám nič proti práškom. Viem, aké sú. a viem, aké by boli iné možnosti. v porovnaní si inými možnosťami nie je proteínový prášok o nič horší.
bodliak
12.01.16,10:17
Všetci ti tu hovoria, že oni by to na tvojom mieste nejedli, hoci jedovaté to nie je.
Azda najvýstižnejšie je označenie - neúčinné.
A ty furt čakáš na odpoveď - áno, zjedz to. No keď chceš, tak zjedz!
mareko
12.01.16,15:05
Presne tak, veď vyskúšaj, ak sa z toho nepototo, môžeš pokračovať v jedení. Maximálne ti to nepomôže pri budovaní svalov ;) to ti nik nepovie, len to musíš risknúť a vyskúšať... alebo vyhodiť.
jslancik
12.01.16,16:35
By som chcel vediet, ako moze byt proteinovy prasok neucinny :)
mareko
12.01.16,17:35
Nuz tri roky po spotrebe mozno :)
Nandrolon
27.01.16,10:47
jslančik- konečne niekto kto vie o čom to je.
Ešte som nevidel kulturistu z tvarohu, ale on možno áno...
Nandrolon
27.01.16,11:00
Napíš mi stravu, ako do seba dostanem 280g bielkoviny/denne, aby som nemusel mať brucho ako 200 litrový sud, chytrák.