verads
09.01.16,00:00
Dobrý den !
Vedel by mi niekto poradit, odkial by som si mohla stiahnut akcie do photoshopu free ? napr: S10 - Christmas Eve Photoshop Action ,a ine kde sa vkladaju fotky ,alebo existuje nejaký soft na kalendare vo photoshope kde by boli nejake šablony ? Hladam v google , ale nič moc .
photoshop actions free
ivka70
09.01.16,07:24
Vytvorenie kalendara aj s predlohami, ponukaju vsetky webove stranky, kde si mozes objednat fotky (aj tie kalendare).

Stiahnut si free photoshop balicky mozes urcite na ich stranke, ci ale este je v ponuke vianocny balicek, to uz musis zistit tam. Skor predpokladam, ze ak bol, tak mal obmedzenu platnost.
vlado 33
09.01.16,13:40
Stiahneš kalendár z Google napr. tu: http://kalendar.azet.sk/meninovy/mesiac/2016-1/
Skopíruješ do Photoshopu a ďalšie úkony sú na tvojej fantázii.
verads
09.01.16,23:24
A ako to mám stiahnut ?
vlado 33
10.01.16,17:31
verads (Dnes 01:24) A ako to mám stiahnut ?

Mal som na mysli skopírovať nástrojom vystrihovnie. Teraz som skúšal aké to bude mať rozlíšenie keby som to prevzorkoval v PS. Formát A6 čo sa týka rozlíšenia je ešte OK. Hľadal som nejaké Sk kalendáre, no k ničomu vhodnému som sa nedopracoval. Skúšal som Publisher od Microsoftu, sú tam šablóny kalendárov, ktoré si vieš upraviť a uložiť napr. v jpg. Ďalej si ich môžeš upravovať vo PS.
verads
12.01.16,18:31
Aha , ale pre mna to je dost komplikovane .