kathrina
10.01.16,14:45
som dva roky zamestnana vo svojom meste.chcela by som sa ist za pracou do ineho mesta v SR.mam narok na prispevok,keby že sa stahujem za pracou?
Tweety
10.01.16,14:49
Nie, nemáš.
avalik
10.01.16,14:52
Prispevok na podporu mobility za pracou sa poskytuje len za podmienok uvedenych v § 53a zakona 5/2004 o sluzbach zamestnanosti.
ivka70
10.01.16,17:06
Musela by si byt aspon 3 mesiace evidovana na UP, aby si o prispevok mohla poziadat. A splnit podmienky.
Inak stat bezne ludom stahovanie nehradi.