ttommi
10.01.16,19:13
Dobrý večer pred dvoma mesiacmi som si jednom eshope objednal oblečenie a zaplatil prevodom. Po uplynutí som sa na organizáciu obrátil aby mi vrátili peniaze keďže mi nebol doruceny tovar a napísali mi že do 30dní ich budem mať na účte čo sa nestalo. O pár dni neskôr na stránke kde som objednaval veci že spoločnosť zanikla a že za všetky nevysporiadane objednávky budú peniaze vrátené ale peniaze stále nikde a už nefunguje ani tá stránka. Tak sa chcem spýtať či si môžem nejak vymáhať peniaze späť ak neexistuje ani stranka a nemám k tej firme žiadny kontakt le. číslo účtu na ktorý som platil. Za odpoveď dakujem
misoft
10.01.16,19:33
Skús vyhľadať ten bývalý e-shop podľa obchodného mena v obch. registri (ak tam bude) - a získaš i kontakty na osoby, ktoré ti nechcú prachy vrátiť. http://www.orsr.sk/
lujza.j
10.01.16,19:41
mesiac ..mesiac a pol.tu boli témy..neviem najsť...možno to je ono..
ttommi
10.01.16,19:46
pokiaľ stránka fungovala tak som ich našiel aj v OR ale ak zanikla stranka tak už som ich nemohol nájsť
lujza.j
10.01.16,19:54
ako sa volal ten e-šop?
misoft
11.01.16,05:56
ttommi - z OR len tak nemôže zmiznúť.... zo dňa na deň
Consultix
11.01.16,10:17
1. Na svojom vypise by si mohla mat uvedeny nazov uctu, kam si platila. Podla toho by si mohla zacat patrat....
2. Mas s nimi hadam nejaku mailovu komunikaciu. Nemali v mailoch aspon podpis, s nazvom firmy, alebo podnikatela?
3. Na akej domene bol ten shop? Skntroluj si vlastnika domeny na www.sk-nic.sk (ak to bola slovenska domena) alebo www.whois.org (ak bola medzinarodna) a skus ist tym smerom.
4. Hladaj na fb skupinu oklamanych eshop zakaznikov, a ked sa pozbierate na hodnotu 266 eur skody, tak podajte trestne oznamenie,
korela
11.01.16,11:00
Pridám koment sem. Aby som predišla práve tejto situácii, nikdy neplatím tovar dopredu, až v hotovosti pri preberaní dobierky. Preberám aj mladým, a oni platia detto ako ja, naposledy hodinky k Vianociam, drahšie, bez potreby reklamácie.
Človek sa učí po celý život. Mám rada e-shopy. Nakupujem tam všetko, čo sa dá pomerne veľa rokov, zatiaľ žiadny problém.
martinetto
12.01.16,12:11
Presne ako sa uvádza, treba si pozrieť či prišiel e-mail s informáciami o objednávke, tam by mali byť dostupné informácie o predávajúcom. Tento mail odporúčam aj doposlať so sťažnosťou na prešetrenie SOI. SOI síce nemá kompetenciu zabezpečiť ti vrátenie peňazí, avšak predávajúci po kontrole (ak ho vypátrajú) vráti peniaze alebo začne aspoň komunikovať. Zároveň možno skúsiť nájsť iných poškodených, aby hodnota spôsobenej škody bola aspoň 266 eur.
ttommi
17.01.16,18:51
volalo sa to starwings.sk