Dáša_
11.01.16,22:04
No, z nejakého dôvodu bola ukončená debata http://www.porada.sk/t222741-cholesterol-statiny-ano-ci-nie-ako-nas-moze-ovplyvnovat-stravovaci-styl.html
Verím, že bola pre mnohých kontroverzná. Ale vždy sa tam dalo nájsť aj čo to zaujímavé.
Dáša_
11.01.16,21:06
no - vlastne som pôvodne len chcela pridať článok, kde sa hovorí tiež o nízkosacharidovom stravovaní http://sport.sme.sk/c/8117087/zmenila-stravu-a-dari-sa-jej-moje-telo-sa-sprava-ako-sialene-smeje-sa-fialkova.html?ref=trz

zmenila stravovanie a došli úspechy. podobne ako Matej Tóth.
buchač
11.01.16,21:16
No, z nejakého dôvodu bola ukončená debata http://www.porada.sk/t222741-cholesterol-statiny-ano-ci-nie-ako-nas-moze-ovplyvnovat-stravovaci-styl.html
Verím, že bola pre mnohých kontroverzná. Ale vždy sa tam dalo nájsť aj čo to zaujímavé.

Dôvod netuším...ale ukončenie schvaľujem.
Ide o to, že posledné príspevky neskutočne gradovali a nemali s pôvodnou otázkou už absolútne nič spoločné...teda podľa mňa.

Ide o to, že diéta pre zdravého jedinca nie je vhodná pre človeka, ktorý má nejaké problémy....a športovcov už vôbec nespomínam.

...a práve preto považujem ja osobne určité príspevky v danej (uzatvorenej) téme za vyslovene nevhodné.
Dáša_
11.01.16,21:23
No, z nejakého dôvodu bola ukončená debata http://www.porada.sk/t222741-cholesterol-statiny-ano-ci-nie-ako-nas-moze-ovplyvnovat-stravovaci-styl.html
Verím, že bola pre mnohých kontroverzná. Ale vždy sa tam dalo nájsť aj čo to zaujímavé.

Dôvod netuším...ale ukončenie schvaľujem.
Ide o to, že posledné príspevky neskutočne gradovali a nemali s pôvodnou otázkou už absolútne nič spoločné...teda podľa mňa.

Ide o to, že diéta pre zdravého jedinca nie je vhodná pre človeka, ktorý má nejaké problémy....a športovcov už vôbec nespomínam.

...a práve preto považujem ja osobne určité príspevky v danej (uzatvorenej) téme za vyslovene nevhodné.

no neviem, mne keď niektorá téma nesedí, tak ju proste nečítam. A nie ešte aby som tam prispievala. Aj ked mám pocit, že by som mohla byť obohatením :D To je fakt jednoduchá pomoc.
buchač
11.01.16,21:32
no neviem, mne keď niektorá téma nesedí, tak ju proste nečítam. A nie ešte aby som tam prispievala. Aj ked mám pocit, že by som mohla byť obohatením :D To je fakt jednoduchá pomoc.

Čítam, čoby nie ... nie všetko je vždy zlé (týka sa aj mňa ;) :D).
Neprispievam, nemá význam.
Aj keď mám pocit, že by som bol obohatením ...;) :D

Takže v podstate sa dá povedať, že aj v tejto téme už nemám ďalej čo prispievať...a zasa mi niekto vyhodí na oči, že spamujem. ;)
Dáša_
11.01.16,21:34
Takže v podstate sa dá povedať, že aj v tejto téme už nemám čo povedať. ;)

no vidíš super :D
wabi
11.01.16,23:33
Je fakt že to asi skôr než do "zahrady" patrilo do "zdravia".
Tiež je pravda že téma sa všelkijako krútila...
Na druhej strane, ak je živá a ľudia čítajú a prispievajú, prečo ju zastavovať.
Všimol som si že posledných niekoľko príspevkov pred zastavením bolo vymazaných skrátka zmyzli.
Snad jsem to zavinil ja!
Je fakt že posledným príspevkom som už asi pre niekoho prekročil hranicu.
Na druhej strane. Nebo to vulgárne a bola to reakcia na konkrétny link...
Tak to sem znova nakopírujem a budem veriť, že to nikoho nebude nadmerne iritovať.
Alebo možno naopak aspoň to rozprúdi reakcie...
Tak nie, nezálohoval som to. Bol to len taký vtip.
Keď budem mať viac času doplním sem reakciu na ten kontroverzný link o nebezpečenstve konzumácie bravčového. Ten ma vcelku vytočil. Začol sompísať reakciu na neho a mám to uložené len som to nestihol dopísať a zatiaľ teda ani nedopíšem...
korela
12.01.16,07:54
"Záver štúdie: Užívanie prípravku OLEJOVITA v odporúčanej dennej dávke 10 ml (150 µgorganicky viazaného jódu) nezhoršilo parametre tukového metabolizmu u žiadneho spomedzi 13 pacientov s hypercholesterolémiou, ani nespôsobilo hypertyreózu či hypotyreózu, ani poruchu metabolizmu cukrov. V pilotnej štúdii s 13 pacientmi sa po 8 týždňoch užívania zistil pri jednotlivých porovnaniach významný pokles koncentrácie celkového cholesterolu, LDL-cholesterolu, VLDL-cholesterolu a významné zvýšenie koncentrácie HDL-cholesterolu v krvnom sére. Pri použítí všeobecného lineárneho modelu pre opakované merania sa zistilo významné zvýšenie koncentrácie HDL-cholesterolu v krvnom sére. "
http://olejovita.sk/produkt/olejovita/?

str. 9 http://issuu.com/nadsme/docs/1_2014_mesacnik/7?e=3993638/6242283

http://olejovita.sk/kardiologia-2011/
PODNIKATEĽKA SLOVENSKA 2013Jedinečný slovenský výrobok OLEJOVITA® dobýja médiá. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu a nepopierateľným výsledkom vybojovala prvenstvo pre Ivannu Čandovú, ktorá je neodmysliteľné spätá so vznikom organického jódu.
http://tvnoviny.sk/sekcia/ekonato/1736452_podnikatelka-slovenska-2013-sa-stala-ivana-candova-co-dokazala
Stojí zato si prejsť celú stránku podrobne, aj videá. Používam ju znovu s určitou prestávkou.
Výhodou je objednávať si u nich priamo, podľa počtu objednaných kusov sa postupne znižuje cena. Mne v súčasnosti o 5 eur. Toľko nestojí v žiadnej lekárni. Kuriér zdarma prinesie na druhý deň.
Nástup energie prichádza skutočne po cca 3 týždňoch, ako to užívatelia popisujú. 10 ml sa užíva na začiatku, potom sa po mesiaci až troch znižuje, tak to už nie je potom tak finančne náročné. Návod na užívanie je na stránke. Chutí ako tekvicový olej, ktorý mám ja osobne rada.

Bolo by vhodné zauvažovať, či by sa nemohli tieto dve témy spojiť a obnoviť pôvodnú tému.

Kukučkin príspevok bol cenný.
Ako národ ideme proti sebe, nie aby sme si odovzdávali skúsenosti, ešte si pre istotu podrážame aj nohy. Platíme asi malé odvody do zdrav. poist. Tak chorý národ, ako je teraz, ešte nebol. Z procesu kvality zdravia sa však nedá vynechať psychika a morálka jedinca.
korela
12.01.16,08:01
Neviem, či niekto vôbec spomenul v predchádzajúcej téme, že ak sa raz začnú brať statíny, berú sa do smrti. Pochybujem, že by lekár s touto informáciou oboznámil pacienta pri prvom predpisovaní receptu.
korela
12.01.16,08:04
Inak nechápem, prečo sa môj príspevok vymazal. Asi nebola pochopená jeho podstata. V orig. téme.
taiko
12.01.16,08:19
No, z nejakého dôvodu bola ukončená debata http://www.porada.sk/t222741-cholesterol-statiny-ano-ci-nie-ako-nas-moze-ovplyvnovat-stravovaci-styl.html
Verím, že bola pre mnohých kontroverzná. Ale vždy sa tam dalo nájsť aj čo to zaujímavé.
fuuha dasa, toto je tak obsirny nazov, ze bude podla mna problem udrzat "dejovu liniu" :)

Co keby sme tuto temu zavreli a vratili do povodneho cholestrerolu ?
Kvaka
12.01.16,08:45
To nebola téma s diétami pre chorých. Mňa napríklad dosť zaujímala, mám dedičnú poruchu metabolizmu cholesterolu. Obnovila som ju vlani zverejnením odkazu na článok o úmrtnosti Slovákov, o vysokej konzumácii liekov u nás, pripla som aj odkaz s údajmi z japonskej štúdie o liečbe statínmi. Po tom, ako sa v téme realizoval náš kritik, som tam prestala písať, aj keď mám vlastné skúsenosti so statínmi, aj s ich užívaním, aj s neužívaním. Kritika v zmysle, že autor nevie, kde je sever....pozbiera nejaké údaje a ide hrať na múdreho, sťa teplú vodu objavil. Ty, čo si večne nespokojný, ak sú údaje pravdivé, ale nie úplné, mohol si ich doplniť sám, lepšie, ako neustále umývať ten zapichnutý bodák...

Šokovala ma kritika autora článku, to by mi ani nenapadlo, zaujímajú ma zverejnené dostupné údaje o cholesterole, aj všetky skúsenosti jedincov so stravovacími návykmi, preto som čítala so záujmom všetky príspevky. Vždy si vyberiem to, čo sa neprieči môjmu mysleniu a už to je prínosom, že sa zamýšľame nad tým, čo chceme jesť, čo náš organizmus potrebuje. Samozrejme, tam neboli diéty a návody pre chorých, tí predsa chodia k lekárovi a majú jeho odporúčania. Takže nechápem, komu vadili tam prezentované názory, že tému uzatvoril.
taiko
12.01.16,09:44
To nebola téma s diétami pre chorých. Mňa napríklad dosť zaujímala, mám dedičnú poruchu metabolizmu cholesterolu. Obnovila som ju vlani zverejnením odkazu na článok o úmrtnosti Slovákov, o vysokej konzumácii liekov u nás, pripla som aj odkaz s údajmi z japonskej štúdie o liečbe statínmi. Po tom, ako sa v téme realizoval náš kritik, som tam prestala písať, aj keď mám vlastné skúsenosti so statínmi, aj s ich užívaním, aj s neužívaním. Kritika v zmysle, že autor nevie, kde je sever....pozbiera nejaké údaje a ide hrať na múdreho, sťa teplú vodu objavil. Ty, čo si večne nespokojný, ak sú údaje pravdivé, ale nie úplné, mohol si ich doplniť sám, lepšie, ako neustále umývať ten zapichnutý bodák...

Šokovala ma kritika autora článku, to by mi ani nenapadlo, zaujímajú ma zverejnené dostupné údaje o cholesterole, aj všetky skúsenosti jedincov so stravovacími návykmi, preto som čítala so záujmom všetky príspevky. Vždy si vyberiem to, čo sa neprieči môjmu mysleniu a už to je prínosom, že sa zamýšľame nad tým, čo chceme jesť, čo náš organizmus potrebuje. Samozrejme, tam neboli diéty a návody pre chorých, tí predsa chodia k lekárovi a majú jeho odporúčania. Takže nechápem, komu vadili tam prezentované názory, že tému uzatvoril.
uz som ju opat otvoril
wabi
12.01.16,09:49
Chcel som ešte okomentovať ten link od Duvesa:
http://www.badatel.net/po-tomto-uz-b...lozite-do-ust/

Tak toto je naozaj hrubá demagógia...
Článok ne napísaný schválne tendečne. Jeho cielom je znechutiť, pobúriť, vyvolať negatívne emócie.
Je fakt že novinári radi preháňajú. Tento raz to už ale prehnali až za hranicu únosnosti.
Chýbajú racionálne fakty. Vydeo s parazitami nijako nekorešponduje s konzumáciou bravčového mäsa. Napokon to tam ani nie je uvedené. Tie červi sú realne vyťahované z ryby, čo ale neznamená že by sme maly prestať jesť ryby...
Hystéria ohľadom parazitov, je pochopiteľná i keď sa zakladá iba na emóciách. Žiaľ, alebo vlastne je to dobre, že nemá vedecké a racionálne opodstatnenie.
Nie je evidovaný žiaden prípad, že by niekto zomrel kvôli parazitom. Zato úplne všetci zomrú ak nie na úraz najčastejšie při autonehode, tak potom na infark, porážku, rakovinu, vínimočne na infekčnú chorobu. Pri chorobe sa vlastne jedná tiež o parazita, je však tak malý, že ho voľným okom ani nevidíme a nemôžeme sa pohoršovať aký je ten vírus či mikrób hnusný a slizký...
1. Všetci naši predkovia boli postihovanými najrôznejšími parazitmi. Napriek tomu sme tu. Proste je naše telo na parazitov prispôsobené. Miliony rokov naši predkovia vedome s parazitmi nebojovali ak nepočítame preventívne opatrenia jako je to, že nejedli!!! surové mäso, že si vodu najčastejšie prevárali, že na vecko chodili na vzdialenejšie miesto a s prepáčením, nesrali si priamo před dvere domu jako v súčastnosti niektorí degenerovaní romovia.
2. Zistilo sa, že niektoré civilizačné autoimunitné choroby ako je ucelitidna kolitída alebo aj Cronova choroba sú dôsledkom toho, že sa naše telá nestretávajú s parazitmi a tak imunitný systém bojuje s vlastným telom. Telu nejaký tí červíčkovia paraziti proste chýbajú a nadmerná úzkostlivá čistotnosť a sterilnosť prostredia je škodlivá. Antibiotiká a zbytky chémie na potláčanie mikrobov nám škodia pretože ničia našu symbiotickú užitočnú mikroflóru, bez ktorej by sme proste neprežili...
Naši predkovia si už 2 miliony rokov tepelne upravujú svoju potravu na ohni. Najmä mäso tým získava na straviteľnosti, chuti a úplne sa tým zničia akékoľvek parazaty.
3. Všetky najnebezpečnejšie parazity člověk získa a to platí v súčastnosti jako aj v minulosti prostredníctvom zeleniny, ktorá sa neprevára a je sa v surovom stave. Samozrejme že aj kontaktom rukami a samotným dýchaním zo vzduchu, v ktorom sú čiastočky prachu.
Nie je normálne ani žiadúce aby sme žili v akejsi sterilnej bubline...

Čo sa týka svalovca to je ten parazit, ktorý tam je spomínaný ako najnebezpečnejší a kvôli ktorému je konzumácia bravčoviny údajne tak riziková. Zasa jedno lživé tvrdenie – vraj majú prasatá veľkú náchylnosť byť ním nakazený. Kľudne si to vygúglite jako to s tým svalovcom v skutočnosti je... Je škoda, že si to nezistili aj autory článku, ale bo vedia a zámerne klamú verejnosť. Pretože pravda nie je tak zaujímavá, ale potom by mal byť tento článok zaradený do žánru sci-fi horor. Nie je to teda realita, hoci je tak prezentovaná... Ľudia však chcú byť strašený... Napokon mnohí vraj veria v minozemských únoscov, tak prečo by neverili v hnusných parazitov, že sú všade okolo nás a celé telo sa nimi „hmíri“
Svalovec je podotýkam že v podstate mikroskopických rozmerov. Larvy nie sú volným okom vidieť a dospelé samičky sice ano kaďže majú asi 5 mm, ale tie zas nie sú zdrojom nákazy a nemáme sa s nimi kde stretnúť, jedine že by sme sa nakazenému zvieraťu pitvali v črevách, čo ale asi nikto nerobí...
Jediným spôsobom akým sa môže prasa nakaziť, je ten, že zožerie mäso z postihnutého nakazeného zvieraťa. To na farme nie je možné a v prírode to je tiež veľmi zriedkavý prípad, pretože prasa nie je typický mäsožravec a že by narazilo na zdochlinu zvieraťa ktoré je rovnakým spôsobom nakazené, je veľmi nepravdepodobné... Navyše nakazené mäso sa stáva úplne bezpečným, ak ho zmrazíme v mrazničke, čo svalovec neprežije. Rovnako žiaden svalovec neprežije tepeľnú úpravu mäsa. Preto aj ľudia na nákazu svalovcom nezomierajú. Proste sa im nepodarí vôbec nakaziť. Ak by chcel niekto spáchať samovraždu týmto podivným spôsobom, dosť sa natrápy a pravdepodobne sa mu to proste vôbec nepodarí napriek veľkej snahe!