tomas158
13.01.16,00:43
Ahojte, je to trochu všeobecná otázka, neviete aké vysoké % si berie potravinový reťazec ako Tesco, Billa, Lidl ako svoju províziu ? Asi to dosť záleži dohody s reťazcom ale nemám ani predstavu tak možno sa najde niekto kto má s kominukáciu s danými reťazcami nejaké skúsenosti.

Povedzme že začnú predávať môj produkt (čerstvá potravina) za 1 euro bez DPH, výrobné a distribučné náklady sú 20 centov a teda zvyšných 80 centov tvorí celkový zisk produktu. Zoberú si podla vás kludne aj viac ako 50% z daného zisku ? Zaujíma ich výška nákladov alebo to pri určovaní % nezohľadnujú a počitaju s predajnou sumou ?

Fakt je to len taka teoretická otázka, no chcel by som vediet aj názory iných a možno sa tu najde niekto s priamov skúsenostou, preto za vyskúšanie nič nedám.

Ďakujem
expeeert
13.01.16,08:49
Každý má iné marže a iné podmienky, ale vo všeobecnosti Ti povedia, že majú lacnejšieho, a keď chceš u nich predávať, musíš im to dať za polovicu a menej z toho čo si ty predstavuješ. Oni si na tom prihodia aj 100 a viac percentné marže, zahlásia, že majú vysoké prevádzkové náklady, tak preto taká suma a pod. obchodnícke bláboly. Plus ti dajú také zmluvné-obchodné podmienky s takými pokutami a podmienkami, že sa ti z nich zatočí hlava, ak to budeš poctivo čítať. Ale keďže už majú z 90% tieto obchodné reťazce monopol, tak ti asi nič iné neostane, ak budeš chcieť predávať svoj produkt. Nemaj moc veľké oči, dosť výrobcov ide na hranici nákladov alebo potom to obabrávajú na kvalite.
http://ekonomika.sme.sk/c/6870066/neferove-podmienky-v-zmluvach-obchodnych-retazcov-zatial-nenasli.html
tomas158
13.01.16,12:51
Ďakujem za odpoveď. Ešte ma napadlo, ak by som chcel predávať svoj produkt je podla teba možné že budem predávať iba v pár predajniach v bratislave alebo budu vyžadovať dodávať do každej predajni minimalne v meste ?
korela
13.01.16,13:29
Čo máš na predaj, ovocie, zeleninu, pečivo a chlieb? Nechceš si urobiť vlastný obchod, eshop, ev. dať tovar do debničkového predaja? Ľudia radi kúpia kvalitu, začnime už podporovať sami seba, nemal by si v žiadnom prípade prerobiť.
Keby si vyrábal hoci i jeden nápoj napr., pridáš k nemu ďalší, alebo iný home made tovar, podľa toho čo máš. Takto neuvažuješ? Rob na seba, nie na ....
tomas158
13.01.16,13:47
Ide o pekárenský výrobok, rozmýšlal som nad všetkými možnostami, otvoriť jeden obchod je príliž nákladné a ked je iba jeden tak nie uplne efektívne, preto by to zbytočne navýšilo vstupné investície. Ovela viac sa mi oplatí sa o zisk (kludne aj 50%) podelit s predajným partnerom ktorý má tých pobočiek ovela viac, (moja samoška+terno 60ks len v bratislava) zasiahne tak ovela viac potencionálnych zákazníkov a už v uvode možem vyrabať vo velkom, načo mi stačí iba výrobňa s pár zamestnancami, (keďže plánovaná výroba je poloautomaticka.) a partner na distribúciu, ktorý tovar ráno rozvozí na predajne.
korela
13.01.16,14:52
Však ty vieš najlepšie, aké máš podmienky, kde máš výrobu a akú kapacitu.
Mladý Čarnogurský si otvoril pekáreň niekde na konci Petržalky dolu v paneláku v 1990, mal asi troch štyroch zamestnancov, nosný program chlieb, pečivo a šišky. Hneď pri výrobe mal maličkú predajňu 3x3 m, vkusne zariadenú, tmavé drevo. Možno to bolo dobou, ale vždy tam bolo cca 5 zákazníkov v rade, chlieb mal pekne prelepený vinetkou s údajmi. Bola som tam, neviem, čo to bol za typový dom, ale zozadu mal rampu. Iba sa obyvatelia sťažovali na pády plechov na zem v noci, čiže hluk, ale v podstate im skôr prekážala vôňa. Mal dostatočnú svetlú výšku, zrejme tam boli pôvodne obchodné priestory. (Nie som hygienička.)
Do Prievozu v BA chodili ľudia na chlieb z celého mesta desaťročia, pretože bol kvalitný a vždy čerstvý. Možno ešte aj chodia.
Uvažovala som chvíľu, kde by sa dala umiestniť špecializovaná predajňa iba na pekárenské čerstvé výrobky napr. v BA, a nenašla som veru miesto. Je na škodu veci, že tieto obchody miznú z ulíc. Kedysi boli mliečne so syrmi, vínom, špecializované predajne sú sami o sebe nositeľom tak trochu luxusu a jedinečnosti.
http://lepsiebyvanie.centrum.sk/architektura-a-dizajn/808425/pekaren-bohata-na-chlieb-pecivo-a-zazitok
V takomto obchode predáva pekár totižto aj pocit, čo v žiadnej veľkopredajni nedosiahne. Tam ide skôr o automatiku pri výbere tovaru. Pocit, kde a čo si zákazník kupuje, prospieva predaju tak dobre, ako aj dizajn vlastného výrobku.
.
Aj keď si sa na túto možnosť nepýtal, dávam do pozornosti http://www.staryotec.sk/, pomerne slušne expandujú z roka na rok.
lujza.j
13.01.16,15:16
alebo predajný stánok s vlastnými pekárenskými výrobkami...známej dcéra metro-NR,ostatná rodina metro-ivanka,lamač....bratislavské rožky a iné...
buchač
13.01.16,15:28
tomas158 (Dnes 14:51) Ďakujem za odpoveď. Ešte ma napadlo, ak by som chcel predávať svoj produkt je podla teba možné že budem predávať iba v pár predajniach v bratislave alebo budu vyžadovať dodávať do každej predajni minimalne v meste ?

tomas158 (Dnes 15:47) Ide o pekárenský výrobok, rozmýšlal som nad všetkými možnostami,..

Na veľké reťazce jednoducho zabudni....tam sa nechytáš ani náhodou, to je iný level-iní hráči.
Si si nevšimol, že predajne daných reťazcov majú svoje vlastné pekárničky a ten zvyšok je balený tovar od Babiša ???
http://www.teraz.sk/ekonomika/andrej-babis-kupil-pekaren-bratislava/71104-clanok.html

Malé doplnenie, síce neoficiálne, ale bez vetra sa ani lístok nepohne.
Zmluvy sa podpisujú na ústrediach v Blave a za ten jeden patričný podpis sa dáva aj patričné "ohodnotenie". ;)
korela
22.11.16,14:48
tomas158, tak mi dnes napadlo popri tvoje dnešnej otázke, či by nebolo vhodné nájsť okrem týchto ešte inú slovenskú súkromnú sieť obchodov, oni si tovar rozvezú aj sami, starý otec je zabehnutý a vyhľadávaný, má síce aj vlastnú pekáreň, ale zasa nevyrábajú a nepečú všetko.
len sa skús odlíšiť od iných výrobcov, malo by ti to zjednodušiť cestu. nad tým maslom skús zauvažovať.
http://www.staryotec.sk/index/predajne