Janka6685
04.06.06,12:07
Dufam, ze uz mate skusenost s TV kartou.

Mam problem pri nahravani na TV kartu LeadTek WinFast 2000XP Professional. Ked nieco nahram z TV, zakazdym mi ide trochu pozadu zvuk. Vyskusali sme uz skoro vsetky codeky a stale to robi to iste :( . Vie mi niekto poradit, co s tym, please?
Thx.
Braňo
04.06.06,14:51
Pozri na stránke výrobcu najnovšie ovládače k tejto karte.
jojom
05.06.06,14:55
Mám rovnakú Tv kartu, chcel som Ti poradiť ale dnes ked som pripojil TV kábal tak som zvuk nedostal zatial vôbec :( . Aké prg si skúšala ? Ide Ti to cez ostatné vstupy normálne ? S video ,Jack?
riso77
05.06.06,15:57
Skúste si prečítať nasledovne stránky

masek.webzdarma.cz
www.tvfreak.cz/modules.php?name=Forums (http://www.tvfreak.cz/modules.php?name=Forums)
M3G
09.06.06,17:14
Problém môže byť v nastaveniach: ovládací panel-zvuk a zvukové zariadenia-zvuk, skús pozrieť čo je v predvolených nastaveniach, treba vybrať správne zariadenie.

Potom treba skúsiť pozrieť
ovládací panel-zvuk a zvukové zariadenia-hlasitosť-spresniť
či náhodou nie je vypnuté zariadenie, odporúčam všetko pozapínať, toto je najčastejšia chyba.

Samozrejme treba poskúšať prepojiť audio out z karty s audiom in zvukovej karty. Inak audio in zvukovej karty väčšinou býva vypnuté, takže v tomto by mohol byť asi problém.

Čo sa týka spomaleného zvuku, skús zmeniť snímkovanie zaznamenávaného videa, je treba vyskúšať o koľko, niekedy stačí tisícina fps
Inak mala by si mať na to príslušne rýchly počítač, treba skúsiť prehodiť kartu do iného PCI slotu, preinštalovať najnovšie ovládače, preinštalovať windows, skúsiť kartu na inom počítači a pod.
lenkak
10.06.06,16:08
Janka
akú máš veľkosť RAM?
Pri nahrávaní by si mala mať aspoň 512MB.
A takisto dostatok voľného miesta na HDD.