bui
04.06.06,17:38
zacali sme zamestnavat a neviem co vsetko si musim ohladom miezd vytlacit a zalozit. Program mi ponuka vela zostav,....ktore sa maju zalozit? Dakujem
ekopo
04.06.06,15:54
minimum: výplatný list, potvrdenie o prevzatí výplaty, výkaz do ZP, výkaz do SP,
na konci roka vytlačiť mzdový list pracovníka, - ale to môže byť zálohované aj v softe tak ako aj ostatné výstupy.
Zita4
04.06.06,17:59
Ešte by som dodala, že čerpanie nadčasov kvôli evidencii a čerpanie náhrad príjmu pri DPN a celkove chorobnosť.
abel
04.06.06,18:05
Zúčtovaciu a výplatnú listinu za celú firmu, evidenciu dochádzky, takisto štvrťročné prehľady pre DÚ...
DanielaSL
04.06.06,18:21
zacali sme zamestnavat a neviem co vsetko si musim ohladom miezd vytlacit a zalozit. Program mi ponuka vela zostav,....ktore sa maju zalozit? Dakujem

V akom robíš softe?
bui
04.06.06,18:33
mame program olymp
ZuzanaP
05.06.06,09:40
Ja si z OLYMPU tlačím: výplatné pásky, potvrdenie o prevzatí výplatnej páske, rekapituláciu miezd podľa stredísk, výkazy do ZP, SP, rozúčtovanie mzdových nákladov, rekapituláciu zrazenej dane, podklady pre tvorbu soc. fondu, prehľady štvrťročne, hlásenie, oznámenie zrážkovej dane a podľa potreby ostatné dokumenty.