bui
04.06.06,21:09
robim cestak vlastnym autom zamestnanca.chcem vypocitat nahrady za spotrebovane phm a neviem ktoru spotrebu pouzit pri vypocte..je tam spotreba v meste,mimo mesta a kombinovana.mam pouzit kombinovanu alebo mam vypocitat priemer z tych troch udajov??co je spravne, alebo kde sa to da najst?
ondrejvla
04.06.06,19:16
robim cestak vlastnym autom zamestnanca.chcem vypocitat nahrady za spotrebovane phm a neviem ktoru spotrebu pouzit pri vypocte..je tam spotreba v meste,mimo mesta a kombinovana.mam pouzit kombinovanu alebo mam vypocitat priemer z tych troch udajov??co je spravne, alebo kde sa to da najst?

Buď vypočítaš tak, ako máš písané , tzn. mimo mesta spotrebu podľa toho, aká je tam uvedená, no a v meste je spotreba vyššia, ale to musíš potom aj km rozdeľovať na jazdu v meste a mimo. Ja používam na všetko spotrebu mimo mesta, nakoľko zasa až taký markantný rozdiel pri konečnom výpočte to nie je.
KEJKA
04.06.06,19:23
ja zasa kombinovanú spotrebu.
bui
07.06.06,11:20
Urobila som vyuctovanie pomocou kombinovanej spotreby, vytlacila zostavu z programu Omega....a tam je pri spotrebe ktoru som uviedla napisane, ze je to priemerna spotreba z hodnot uvedenych v techn. preukaze....takze to musim prreobit...len nie som si ista, ci je to spravne....robite to tak, ze uvedene tri spotreby..v meste, mimo mesta a kombinovanu spocitate a vydelite tromi?
renča1
07.06.06,11:38
pozri kedy a ako sa vypočítava spotreba PHM
http://www.porada.sk/showthread.php?t=20130&highlight=v%FDpo%E8et+PHM
majernikova
13.07.06,12:40
Ahojte poraďaci,
mimotemy môže mi niekto poradiť kde je v "OSVEDĆENIE O EVIDENCII" poznačená spotreba?Ako čítam, tak čítam no nemôžem to tam nájsť. Ide o auto ŠKODA OCTAVIA 3/2005 Vie mi niekto poradiť?
Ďakujem