Jannka95
16.01.16,22:11
Odovzdáva sa vysvedčenie na vysokej každý semester/rok alebo sa odovzdáva vysvedčenie len o štátnej skúške? Ako vyzerá také vysvedčenie - uvádzajú sa tam známky (A-E), priemery alebo slovné hodnotenie? Ďakujem...
alaya1
16.01.16,21:21
Vysvedcenie je len o statnej skuske. Pocas studia vysledky vidis predsa v maise. Su tam vypisane predmety, z ktorych bola statna skuska absolvovana a aj hodnotenie + diplomova praca. Vyzera ako normalne vysvedcenie.
Jannka95
16.01.16,21:27
Čiže tieto priebežné výsledky počas semestrov sa mi už nebudú nikde uvádzať?
avalik
16.01.16,22:19
Jannka95 (Včera 23:27) Čiže tieto priebežné výsledky počas semestrov sa mi už nebudú nikde uvádzať?

Pocas studia sa ti vysledky zapisuju do "indexu" ... zalezi aky system ma skola, na niektorych su mozno este klasicke papierove knizocky s fotografiou studenta, kde si na kazdy semester zapises predmety a vyucujuci ti potom zapise vysledok skusky/zapoctu. Index predkladas pri zapise do dalsieho rocnika na kontrolu splenenia studijneho planu.
Predpokladam, ze v sucasnosti ma uz kazda vysoka skola aj elektronicky index - cize zapisy v AIS.

Vysvedcenie a diplom sa vydava az po ukonceni studia, ak splnis nalezitosti studijneho programu - cize az po vykonani vsetkych statnych skusok a obhajobe diplomovej prace. Odovzdanie vysvedceni sa spravidla vykonava na promociach.

Citaj skolske dokumenty, vsetko tam mas uvedene.
alaya1
17.01.16,08:00
nie
eronika1
18.01.16,05:44
Ja som ku každému diplomu (Bc. i Mgr.) a vysvedčeniu zo štátnych skúšok dostala výpis známok zo všetkých semestrov ako dodatok k diplomu. Vysvedčenie o štátnej skúške obsahuje hodnotenie (A-E) zo štátnicových predmetov a obhajoby záverečnej práce podľa toho ako úspešne si ich absolvovala. Výpis známok a ani vysvedčenie zo štátnych skúšok som nikdy nikde pre účely zamestnania nezasielala - vždy stačil diplom o ukončení Bc. alebo Mgr. štúdia. :-)
osky
21.01.16,07:40
hlavne na studijnom oddeleni danej skoly by ti kedykolvek toto mali vysvetlit.niektore kredity sa daju nadrobit alebo dorobit,mozes si prenasat skusky do dalsieho rocnika,to vsetko ale zalezi od danej skoly a daneho odboru.