Borino1
17.01.16,00:54
Za stieracom som nasiel oznamenie od mestskej policie zjednodusene ze som parkoval tam kde sa nesmie. Ale v oznameni je niekolko nepresnosti:
1. Namiesto modrej skody oktavie je tam napisany cierna skoda suberb
2. V oznameni je uvedena znacka " B33 - zakaz statia " ktora je ale dodatocne prepisana na "B34 - zakaz statia" ( ale tato je uz zakaz zastavenia )

vozidlo som mal oznacene preukazom ztp a preto my predpokladam nedali papucu


je sanca na zaklade nespravne vypisaneho oznamenia, ze im nebudem musiet zaplatit pokutu pri prejednani priestupku kam ma pozvali?


dakujem zo radu
Consultix
16.01.16,23:58
Pri prejednani predlozia fotodokumentaciu a na mieste uz urcite budu tak sikovni, ze uvedu spravnu klasifikaciu priestupku.
Parkoval si nespravne, tak pokuty by sa slusilo zaplatit. Mimochodom, preukaz TZP nema vplyv na dopravne predpisy. Ak si tym myslel preukaz osoby odkazanej na individualnu prepravu, tak dufam, ze bol Tvoj...
jslancik
17.01.16,05:24
Hele, svihaj zaplatit tych par eur a nabuduce dodrziavaj prepisy. Ty si bol prvy, ktory spravil "chybu". A este sa tu tym chval, chudacik...
buchač
17.01.16,07:36
1. Ešte chýbal údaj o obsahu motora a rodné číslo svokry. ;)
2. Zákaz statia a či zastavenia ? Ak si sa vzdialil od auta...a to si sa vzdialil !!!...tak si porušil dopravné predpisy.
3. ZTP preukaz oprávňuje na iné výhody....a papučky sa už nesmú dávať len tak, halabala (aspoň u nás).
4. Si normálny ??? Ty sa chceš s Mestskými policajtajmi hádať ??? Veď to je samá s/prostota...výpalníci do mestskej pokladne.
5. Nemáš šancu to nijak uhrať...mesto si nenechá ujsť tie love do rozpočtu.
viktorviktor
17.01.16,12:03
každá tmavo modrá je "v tme" čierna a nie každý/á/ pozná typ aut, ak ti sedí miesto, čas a EČ, nie je o čom.