sisal
17.01.16,17:33
Zamestnanec má uzatvorenú PZ a platový výmer kde v bode 2 je definovaná čiastka osobného ohodnotenia. Podmienky jeho vyplatenia boli stanovené:
a. zastupovanie vedúceho skladu
b. vystavovanie daňových dokladov a prác s tým spojených

Doposiaľ som vyplácal osobné ohodnotenie v plnej výške čo si však pracovník nevážil a začal mať neúmerné podmienky a hrať sa s pojmami a dojmami.

Pokiaľ v kalendárnom mesiaci nedôjde k naplneniu týchto úloh som povinný mu toto osobné ohodnotenie vyplatiť ?
Resp. pokiaľ by zastupoval iba určitý čas môžem vyplatiť iba alikvótnu čiastku?

Ďakujem za rozumnú odpoveď , tuším že jednoduchá asi nebude a potrebujem aby bola aj právne podopretá
Tweety
17.01.16,16:37
Ak to OO je definované ako pohyblivá zložka mzdy, môžeš ho dávať v rozmedzí 0 až max. uvedeného v PZ.
sisal
17.01.16,17:01
OO nie je definované ako pohyblivá zložka mzdy v konkrétnej dohode o mzde . Dohoda o mzde pozostáva zo základnej mesačnej mzdy , OO a prémiovej zložky vyplácanej podľa stanovených pravidiel . Nehľadal som ako blbec zbytočné " finty" , chcel som človeku dať priame istoty .
OO je skrátka stanovená za výkon niečoho , k čomu v podstate za mesiac ani nemusí dôjsť
Tweety
17.01.16,17:02
Aj tak v OO postupuj presne podľa zadaných kritérií,
sisal
17.01.16,17:08
Dík, kde pošlem čokoládu?
veronikasad
17.01.16,17:36
Vystavovanie dan.dokladov = fakturacia?
sisal
17.01.16,17:51
asi som to nesprávne podal. Po objednávke tovaru od zákazníka vystaví doklad a postará sa o expedíciu tovaru