Viktorka1
18.01.16,12:11
Kto poradí,ako najľahšie odstrániť tuk z uvareného slepačieho vývaru?
veronikasad
18.01.16,11:14
Polievku rýchlo schlaď, tuk sa usadí na povrchu a ľahko ho stuhnutý odstrániš
evuš
18.01.16,11:16
Ak ju necháš poriadne vychladnúť, tuk sa zrazí a stuhne na povrchu - dá sa dobre odstrániť..... teplú polievku jedine s naberačkou...masť je na povrchu......
Inak, odstrániť tuk z dobrého slepačieho vývaru je podľa mňa barbarstvo, najmä v týchto studených dňoch, keď silný horúci vývar je liekom.....
veronikasad
18.01.16,11:18
súhlasím
taiko
18.01.16,11:20
evus, ale vsak vyvar je vyvar a tuk je tuk :).
taiko
18.01.16,11:21
len mi nejde do hlavy to " usadenie sa na povrchu " :)
Tweety
18.01.16,11:31
kedže mastnota pláva po povrchu, ak polievka stuhne aj mastné oči tam pekne zostanú stuhnuté
ivka70
18.01.16,11:40
Z teplej polievky sa da aj tym, ze na cely povrch das papierovu utierku a opatrne zdvihnes. Vacsina tuku ostane na utierke.
taiko
18.01.16,11:49
jaaaj ved ja viem, len som rypal, ze predsa na povrchu sa usadzovat neda :)
kukučka
18.01.16,11:51
To je síce pravda, mňa by zase zaujímalo, keď je vývar dobrý, ako môže byť tuk zlý?
Kabaka123
18.01.16,11:51
počas varenia vývaru (aby bol číry) sa dá zrazený tuk odstraňovať naberačkou tzv. peňačkou (naberačkou na penu )alebo ak už bolo spomenuté nechať vychladnúť a tuk ostane na povrchu polievky

OPRAVA... nie zrazený tuk..., ale zrazená bielkovina z mäsa

http://fissler.cookandgrill.sk/images/image1554.jpg
taiko
18.01.16,11:52
kto vravel, ze je tuk zly ? Tuk je dokonca nositelom niektorych chuti. Len mozno zadavatelka nema tuk rada, alebo ho nemoze
ivka70
18.01.16,11:53
Az na to, ze to, co zbieras penackou pocas varenia nie je tuk, ale vyzrazana bielkovina z masa.
Tweety
18.01.16,11:56
viem,, že vieš
Kabaka123
18.01.16,11:57
máš ty pravdu :)...
taiko
18.01.16,11:58
ja na zaciatku maso/kosti necham silno povriet dve minutky, vsetku tu penu a bordel vylejem, dam cistu vodu a varim. Potom tam uz ta pena ani nic vyzrazane nie je.
Nitektori zvyknu kosti/maso popiect v rure pred varenim. Ten vyvar je potom cistejsi a ma aj lespiu chut.
ivka70
18.01.16,12:03
V takom pripade sa ale maso v prvom vareni stiahne a uz do vyvaru nejde tolko z neho ako pri vareni postupnom. Silny vyvar sa musi robit postupne, nezatiahnute maso do studenej vody.
Lepsie je cely vyvar az na konci precedit cez sitko, ak tak nejaka bielkovina ostala, ako vylievat vodu s najsilnejsim zakladom na vyvar ...
Viktorka1
18.01.16,17:41
Varila som pre onkologického pacienta a tuku bolo až príliš veľa,bolo ho treba na povrchu čiastočne odstrániť..Na schladenie nebol čas a naberačkou to šlo pomaly..Ale díky... :-)
Viktorka1
18.01.16,17:42
Na toto som nemala odvahu,ale pomohlo,díky :-))
kukučka
18.01.16,18:21
no veru to bolo len tak mimotémy, podebatujeme inde
Nandrolon
18.01.16,18:37
Taiko, ta pena, to je to najhodnotnejsie z celej polievky. Ak niekomu vykypi polievka, mam chut vrazdit.
Ak varim polievku, maso ide do studenej vody a plyn pustim naplno. Do varu ju strazim a penu varechou rozmiesavam. Po urcitej dobe ta pena klesne, spoji sa s polievkou a viac sa uz netvori. Vtedy uberiem plyn a mozem aj odist.
Videl som v relaciach, ze niektori maju radi vyvar cisty a priezracny ako voda. Vtedy sa poctivo zbera a vyhadzuje pena a vysledny vyvar sa este prefiltruje cez tkaninu aby v nom nebola ani smietka masa iba cira tekutina... Kazdemu podla gusta, ale to je priam kacirstvo hodne trestu. U nas do polievky este trhame/krajame maso.
buchač
18.01.16,18:39
Viktorka1 (Dnes 18:41) Varila som pre onkologického pacienta a tuku bolo až príliš veľa,bolo ho treba na povrchu čiastočne odstrániť.
=====================
Pfúúúú...a prečo ?

Lebo platí aj toto :

" Pacienti s onkologickým ochorením majú zrýchlený metabolizmus, rýchlo spaľujú tuky, čiže sa im často povoľuje aj „nezdravá strava“, a pre nich zásady zdravej stravy neplatia. Avšak, keď sa im polepší, musia sa vrátiť k zdravej životospráve."

https://www.slovenskypacient.sk/onkologicky-pacient-ked-je-strava-dolezitejsia-ako-inokedy/
alaya1
18.01.16,20:04
Raz davali v telke, ze ak sa polievka dovari po jej povrchu treba rychle prebehnut s kuchynskou papierovou utierkou, neskusala som vsak, ale fungovat to moze.

http://varecha.pravda.sk/diskusie/odmastenie-vyvaru-/5418-forum.html
lujza.j
18.01.16,20:23
ak si nechcela tuk...prečo si nestiahla kožu....a potom ak naberáš polievku v mieste kde vrie...máš to bez tuku...alebo zamiešaš a naberieš.....nenaberám polievku z vrchu...
taiko
18.01.16,20:29
@ivka, ked sa vyvar robi 9-10 hodin, tak je to v pohode :). Za minutu, dve sa do tej vody nevyvari skoro nic . A ako som pisal, niektori to maso/kosti dokonca pacu a tam sa to musi este len zatiahnut :) Lepsi vyvar ako svoj som jakziv v ziadnej restauracii nejedol. A to pisem so vsetkou skromostou :)
ale zase som :mimotemy
kukučka
18.01.16,21:54
Moja mama masť z púolievky vliala do kyslej kapusty.
Nandrolon
19.01.16,05:29
Taiko, 9-10 hodín určite nerobíš kurací vývar o ktorom tu diskutujeme...
Dáša_
19.01.16,06:07
ak má byť vývar kvalitný, tak fakt potrebuje tak dlho variť na miernom plameni. A ak bol zo sliepky, nebodaj domácej, voľne chovanej, tak potom by to bola fakt lahoda. Ale ke´d nebol čas ani ho chladiť, tak asi máš pravdu.
Viktorka1
20.01.16,14:29
Buchač,dík za nový poznatok..Ibaže dotyčnej bolo ťažko čokoľvek zjesť,tak preto..
buchač
20.01.16,15:01
Viktorka1 (Dnes 15:29) Buchač,dík za nový poznatok..Ibaže dotyčnej bolo ťažko čokoľvek zjesť,tak preto..
========================
Pre niekoho nové, pre niekoho "zabudnuté"...
Ja len z praxe...aj mne bolo blbo, ledva som niečo zjedol v tých začiatkoch liečby...
-------------------------------------

Polievku neriešim...v tej mojej je iný level...oká sa bijú s okami...;) :D :D :D
mareko
20.01.16,15:13
Ak nie je čas schladiť, tak z teplej polievočky sa dá odstrániť servítkou. Opatrne z povrchu stiahnuť papierovou servítkou. Tuk sa na servítku nalepí a čiastočne vsaje do servítky, málo tuku zostane :).
lujza.j
20.01.16,15:35
každá zjedená kalória je do plusu....
Terezia13
20.01.16,16:43
viem, že tá polievočka je už dávno spapaná, ale mi nedá nereagovať, pretože tu bolo napísané, že to bolo pre onkologického pacienta
v rodine v neďalekej obci tiež bol onkologický pacient a posledných dňoch života sa mu tiež žiadala slepačia polievka, takže zrejme ten organizmus - chorobou vysilený, "vyschnutý", potrebuje a žiada si tej mastnoty
a ešte taká tiež rada - netreba čakať na vychladnutie, ani nijako odstraňovať mastné oká, stačí pomiešať naberačkou, mastnota sa rozmieša v horúcej polievke a vrch je pekne čistý, stačí nabrať