dada111
05.06.06,13:48
Prosím ozve sa mi niekto kto má skúsenosti s liatymi podlahami v interiéry.
Elena Navrátilová
26.06.06,17:30
Ja by som tiež uvítala nejaké skúsenosti s liatymi podlahami. Momentálne zatepľujeme bytový dom. Vlani sme dávali nové lino do suterénu, ale teraz po nánose rôznych stavebných prác bude treba niečo trvácejšie. Nie je to nejak urgentné, ale v dohľadne bude dobrá každá rada. Dlažba sa mi veľmi nezdá, predsa je dosť klzká hlavne v zime. Takže poprosím o alternatívu.
kukučka
26.06.06,19:36
Najlepšia podlaha do bytu akú poznám je korok s povrchovou úpravou.
otázka
27.06.06,09:13
Skúste www.odes.sk (http://www.odes.sk), robia priemyselné podlahy, ale aj interiéry.
Elena Navrátilová
30.06.06,16:35
Ďakujem vyzerá to zaujímavo. Tie epoxidové by som si aj vedela predstaviť v suteréne.
Orim
03.08.06,15:51
Ďakujem vyzerá to zaujímavo. Tie epoxidové by som si aj vedela predstaviť v suteréne.


Aj ja, ale chcelo to skôr ešte pred nasťahovaním.
Elena Navrátilová
03.08.06,18:17
Po obnove budeme mať funkčný aj únikový východ. Doteraz sa to nedalo realizovať. Ale nejakých 24 hodín sa to bude dať vydržať aj po technickej stránke. Takže realizácia je v dohľadne.
Chaplin
22.05.08,18:53
Skuste aj mpd-sk.eu, podlaharska firma a maju aj foto na webe s interierovymi aplikaciami
220870
22.05.08,19:01
Ked to tak čítam tak zrejme väčšina diskutujúcich nemá ani páru čo to tie liate podlahy sú, aké je ich praktické využitie.
AndrejG
22.05.08,21:24
www.epoxidy.sk
Treba ale na to velmi rovny podklad, inak to nebude vyzerat uplne idealne. Takze ked to ma ist na betonovy podklad, musi ist na to este nivelacka. Cena je cca 1000/m2 pri hrubke 3mm+-.
richman111
22.05.08,21:28
s liatymi nie ale s PLAVAJUCIMI ano :-)

ak mate zaujem robime vsetky druhy, laminatove aj drevenne. *****, robime kvalitne, mame dobre referencie a vieme dat aj zaruku.
lakon
23.05.08,05:23
s liatymi nie ale s PLAVAJUCIMI ano :-)

ak mate zaujem robime vsetky druhy, laminatove aj drevenne. ****** robime kvalitne, mame dobre referencie a vieme dat aj zaruku.
zlezaradil REKLAMA
Mame tu dalsieho vseumelca ohladom podlah. Uz realizoval 2 zakazky a v kazdom prispevku v ktorom sa spomenie podlaha alebo schody nam ponuka svoje sluzby. Nehovorim ze to nevie ale ked uz v tretej teme vidim jeho telefonne cislo trocha ma to vytaca.
Ale aspon priamo priznal.
arizona
23.05.08,05:29
legolas
24.05.08,17:30
Liate podlahy neodporúčam pretože sú toxické a taktiež po krátkom čase praskajú a odlupujú sa.
AndrejG
24.05.08,18:03
Liate podlahy neodporúčam pretože sú toxické a taktiež po krátkom čase praskajú a odlupujú sa.

Videl som starsie a vyzerali stale super. A keby boli nebezpecne, vobec by sa do RD nemohli davat.
legolas
25.05.08,04:30
Prajem pekný deň Andrej, vieš aj rôzne hračky pre deti sa niekedy sťahujú z predajní lebo.......
AndrejG
25.05.08,08:27
Prajem pekný deň Andrej, vieš aj rôzne hračky pre deti sa niekedy sťahujú z predajní lebo.......

No tak mi ukaz hracku, ktora sa pouziva par desiatok rokov a teraz zrazu zistili, ze je toxicka a stiahli ju.
zubka
26.05.08,11:08
Dobry den,
priatel chce dat do nasho rodinneho domu liatu podlahu do kupelne. Ma niektor s tym skusenosti?
Zuzana
AndrejG
26.05.08,17:54
Dobry den,
priatel chce dat do nasho rodinneho domu liatu podlahu do kupelne. Ma niektor s tym skusenosti?
Zuzana

Kamarat ju ma na chodbe, v kuchyni a kupelni, ziadny problem s tym nemal.
ludiik
08.08.10,14:25
Liate podlahy neodporúčam pretože sú toxické a taktiež po krátkom čase praskajú a odlupujú sa.


...toxické....a preto sa davaju do nemocnic, operačiek, potravinárskej výroby ....nepiš glupstva ked nevieš
arizona
08.08.10,14:49
...toxické....a preto sa davaju do nemocnic, operačiek, potravinárskej výroby ....nepiš glupstva ked nevieš
Meškáš !
odpovedáš na tému starú DVA ROKY ;):eek::rolleyes::---
ludiik
09.08.10,07:00
Meškáš !
odpovedáš na tému starú DVA ROKY ;):eek::rolleyes::---
..viem, ale nedalo mi, hlavne ked je to do neba volajúca capina...
a nemyslím si ze to nieje prospesné aj ked je to stara tema