Jana Motyčková
22.01.16,15:57
Zákon 336/2015 Z.z. zaviedol odvodovú úľavu pre nezamestnaných, ktorých trvalý pobyt je v najmenej rozvinutých okresoch. Ide o obdobnú úľavu ako je aj predtým platná odvodová úľava pre dlhodobo nezamestnaných, s tým rozdielom, že namiesto 12 mesiacov sa vyžaduje iba 6 mesiacov v evidencii uchádzačov o zamestnanie.

Zoznam najmenej rozvinutých okresov vedie a zverejňuje na svojej web stránke Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny (http://www.upsvar.sk/statistiky/zoznam-najmenej-rozvinutych-okresov.html?page_id=561733) . Prvýkrát bol zoznam zverejnený 15.12.2015. Zoznam sa bude upravovať raz za štvrťrok a to vždy ku dňu zverejnenia informácií o miere evidovanej nezamestnanosti za posledný mesiac kalendárneho štvrťroka.


Zoznam najmenej rozvinutých okresov od 15.12.2015 : Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Kežmarok, Sabinov, Svidník, Vranov nad Topľou, Rožňava, Sobrance, Trebišov.
Rovnaký zoznam platí aj od 15.1.2016

Podmienky uplatňovania odvodovej úľavy pre najmenej rozvinuté okresy :
1. Odvodová úľava sa vzťahuje len na pracovný pomer alebo štátnozamestnanecký pomer (ďalej len PP)
2. Pred vznikom PP bol zamestnanec evidovaný v evidencii nezamestnaných nepretržite najmenej 6 mesiacov a dôvodom vyradenia z evidencie nezamestnaných bol vznik tohto pracovného pomeru.
3. Zamestnanec má trvalý pobyt v najmenej rozvinutom okrese.
4. Zamestnávateľ neznížil počet zamestnancov z dôvodu prijatia tohto zamestnanca.
Odvodová úľava v SP sa uplatní, len ak voči zamestnávateľovi SP neeviduje ku dňu vzniku PP pohľadávku na poistnom a príspevkoch na sociálne poistenie a starobné dôchodkové sporenie, ktorú možno predpísať a ktorá je splatná k poslednému dňu mesiaca, ktorý 2 mesiace predchádza kalendárnemu mesiacu, v ktorom PP vznikol (napr. ak pracovný pomer vznikne 10.3., posudzuje sa stav k 31.1.).
Odvodová úľava v ZP sa uplatní len ak príslušná zdravotná poisťovňa neeviduje voči zamestnávateľovi ku dňu vzniku PP pohľadávku na preddavku na poistnom, na nedoplatku z ročného zúčtovania poistného a na úrokoch z omeškania, ktorú je možné uplatniť na ÚDZS alebo výkazom nedoplatkov. Vyhodnocuje sa pohľadávka splatná k poslednému dňu mesiaca, ktorý 2 mesiace predchádza kalendárnemu mesiacu, v ktorom PP vznikol. Pohľadávka, na ktorú bol dohodnutý splátkový kalendár sa na tento účel považuje za splatenú.

Splnenie podmienky v bode 2 preukazuje SP a ÚDZS (Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou) Ústredie práce sociálnych vecí a rodiny. Splnenie podmienky v bode 4 preukazuje zamestnávateľ tak, že zamestnanca prihlási ako zamestnanca s odvodovou úľavou.


Počas odvodovej úľavy :
- v SP zamestnanec nie je nemocensky a dôchodkovo poistený, nie je ani poistený v nezamestnanosti. Vzťahuje sa na neho ale úrazové a garančné poistenie, garančné v prípade, že zamestnávateľ je garančne poistený;
- v ZP je považovaný za zamestnanca, ale zamestnanec aj zamestnávateľ majú nulové sadzby poistného. Zároveň je takýto zamestnanec poistencom štátu podľa §11 ods.7 písm. v).

Odvodová úľava sa uplatňuje 12 kalendárnych mesiacov, ale najviac :
- do dňa kedy zamestnanec prestane mať trvalý pobyt v najmenej rozvinutom okrese (SP) – z dôvodu vyradenia okresu zo zoznamu alebo z dôvodu zmeny trvalého pobytu zamestnanca. V ZP sa odvodová úľava uplatní do konca mesiaca, v ktorom ešte mal trvalý pobyt v najmenej rozvinutom okrese.
- do konca kalendárneho mesiaca predchádzajúceho mesiacu, v ktorom príjem, ktorý sa započítava do vymeriavacieho základu zamestnanca, presiahol sumu 0,67-násobku priemernej mesačnej mzdy zistenej v roku, ktorý dva roky predchádza vzniku zamestnania. Hranica príjmu pre uplatnenie odvodovej úľavy :
PP, ktorý vznikol v r. 2015 : 552,08 €
PP, ktorý vznikol v r. 2016 : 574,86 €

Ak príjem v období 12 mesiacov od vzniku PP v niektorom mesiaci presiahne uvedenú sumu, takémuto zamestnancovi spätne k prvému dňu mesiaca, za ktorý príjem prekročil hranicu, vzniká povinné nemocenské, dôchodkové poistenie a poistenie v nezamestnanosti, resp. skončí mu uplatňovanie výnimky z platenia zdravotného poistenia. Od tohto mesiaca sa už na neho odvodová úľava vzťahovať nebude, aj keby v ďalších mesiacoch príjem bol opäť nižší ako zákonom stanovená hranica.

Na takýchto zamestnancov sa vzťahujú všetky pravidlá a nároky vyplývajúce zo Zákonníka práce, napr. nárok na dovolenku, platené alebo neplatné prekážky, príplatky, pohotovosti, pravidlá pre reťazenie pracovných pomerov na dobu určitú, výpovedné dôvody atď.. Odvodová úľava sa vzťahuje aj na pracovné pomery na kratší úväzok, nevzťahuje sa na dohody. Počas trvania pracovného pomeru s odvodovou úľavou môže zamestnanec uzatvoriť aj ďalší pracovný pomer alebo dohodu o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru. Na ďalší PP alebo dohodu sa potom odvodová úľava nevzťahuje.


Oznamovanie a vykazovanie v SP a ZP.
Zamestnávateľ prihlasuje zamestnanca s odvodovou úľavou do Sociálnej poisťovne :
- pri vzniku pracovného pomeru – typom 18 (len na ÚP a GP), pred vznikom PP, najneskôr v deň vzniku PP pred začatím vykonávania činnosti ( u „bežných“ zamestnancov s o.ú. sa používa typ 14);
- počas trvania PP pri vzniku ostatných poistení – typom 16 (NP, DP a PvN) :



ak uplynulo 12 kalendárnych mesiacov od vzniku PP – prihlasuje sa pred vznikom poistenia;
ak poistenie vzniklo, lebo príjem prekročil stanovenú hranicu –prihlasuje sa v lehote splatnosti poistného za tento mesiac;
ak zamestnanec zmenil bydlisko mimo najmenej rozvinutého okresu alebo okres bol vyradený zo zoznamu – v lehote splatnosti poistného za mesiac, v ktorom prestal mať bydlisko v najmenej rozvinutom okrese.

Odhlasovanie zamestnanca s ovodovou úľavou zo SP pri skončení pracovného pomeru :
- ak zamestnancovi pred skončením prac. pomeru nevzniklo NP, DP a PvN, odhlasuje sa typom 18;
- ak zamestnancovi pred skončením PP vzniklo NP, DP a PvN, odhlasuje sa typom 1.

Zamestnanec počas trvania pracovného pomeru sa pre SP vykazuje v Mesačnom výkaze poistného a príspevkov. V Mesačnom výkaze poistného a príspevkov sa u týchto zamestnancov uvádza typ :
18 – ak sa na neho vzťahuje iba ÚP a GP;
1 – ak mu už počas zamestnania vzniklo NP, DP a PvN (bola podaná prihláška s typom 16).

Ak zamestnanec v priebehu mesiaca bol časť mesiaca s odvodovou úľavou, časť mesiaca bez úľavy (zmena bydliska, vyradenie okresu) vykazuje sa v mesačnom výkaze pre SP v dvoch riadkoch – v jednom za obdobie s typom 18 a v druhom za obdobie s typom 1. V tomto prípade sa pre splnenie príjmovej podmienky posudzuje celomesačný príjem a vymeriavací základ pre NP, StP, IP a RFS sa určí z celkového VZ (ÚP) pomerne – v pomere podľa kalendárnych dní, za ktoré sa platí poistné v jednotlivých obdobiach.

Do zdravotnej poisťovne zamestnávateľ zamestnanca s odvodovou úľavou prihlasuje na dvoch riadkoch hromadného oznámenia kódmi :
2 – oznámenie vzniku právneho vzťahu
1W – oznámenie odvodovej úľavy (poistenec štátu)
Ak počas trvania PP odvodová úľava skončí, zamestnávateľ oznámi do ZP ukončenie 1W (K) v termíne do konca nasledujúceho mesiaca po zmene (resp. pred podaním výkazu za príslušný mesiac). Ak zamestnanec v priebehu mesiaca zmenil bydlisko mimo najmenej rozvinutého okresu, alebo okres bol vyradený zo zoznamu, odvodová úľava pre ZP sa prestane uplatňovať od prvého dňa nasledujúceho mesiaca.
Zamestnanec počas trvania pracovného pomeru sa pre ZP vykazuje vo výkaze preddavkov. V čase keď sa na neho vzťahuje odvodová úľava je vo výkaze uvedený celkový príjem a vymeriavací základ. Sadzby preddavkov a sumy preddavkov sú nulové.

Ďalšie skutočnosti (napr. náhrada príjmu pri PN, príjem po skončení) sa posudzujú rovnako ako pri "bežných" zamestnancoch s odvodovou úľavou, informácie nájdete napr. tu : http://www.porada.sk/t227220-odvodova-vynimka-pri-zamestnavani-dlhodobo-nezamestnanych-obcanov.html
Mila123
22.01.16,17:15
Dobrý deň,


spoločnosť zamestnala zamestnanca na hlavný PP z okresu KK,( najmenej rozvinutý okres ), prihláška do SP kód 18 a súčasne s dohodou o prac. činnosti s pravidelným príjmom s kódom 5,

do ZP išlo oznámenie 1x ako 2D a 1x ako 1W . Otázka znie: Je možná takáto kombinácia, pričom v hlavnom PP nepresiahne hrubú mesačnú sumu 570 €. ďakujem
Jana Motyčková
22.01.16,19:24
Taká kombinácia je možná. Nie som si istá s prihlasovaním do ZP, ale ja by som dala 2 Z, 1W Z. Čo viem určite, v takom prípade sa má vykazovať v dvoch riadkoch mesačného výkazu preddavkov, v jednom z PP s odvodovou úľavou a nuovými sadzbami poistného a v druhom z dohody s normálnymi sadzbami. to som kedysi dopytovala na MZ a nájdete o tom informáciu na konci tohoto : http://www.health.gov.sk/Zdroje?/Sources/dokumenty/financovanie/usmernenie_dlhodobo_nezamestnani.rtf
Ešte dopĺňam - príjem zamestnanca s odvodovou úľavou sa uvádza vo výkaze pre ZP v celkovej výške ďalších príjmov.
Takto to fungovalo aj doteraz u bežných zamestnancov s o.ú., resp. malo fungovať, lebo nemám osobnú skúsenosť - či tie dva riadky výkazu nebudú hlásiť chybu voči registru.
Mila123
22.01.16,21:14
Taká kombinácia je možná. Nie som si istá s prihlasovaním do ZP, ale ja by som dala 2 Z, 1W Z. Čo viem určite, v takom prípade sa má vykazovať v dvoch riadkoch mesačného výkazu preddavkov, v jednom z PP s odvodovou úľavou a nuovými sadzbami poistného a v druhom z dohody s normálnymi sadzbami. to som kedysi dopytovala na MZ a nájdete o tom informáciu na konci tohoto : http://www.health.gov.sk/Zdroje?/Sources/dokumenty/financovanie/usmernenie_dlhodobo_nezamestnani.rtf
Ešte dopĺňam - príjem zamestnanca s odvodovou úľavou sa uvádza vo výkaze pre ZP v celkovej výške ďalších príjmov.
Takto to fungovalo aj doteraz u bežných zamestnancov s o.ú., resp. malo fungovať, lebo nemám osobnú skúsenosť - či tie dva riadky výkazu nebudú hlásiť chybu voči registru.

nepochopila som prihlásenie dohodára ako 2 Z, ja som použila 2D Z, mýlim sa, alebo ak by ste mi to vysvetlili......

ďakujem
para
23.01.16,11:27
Dobý deň,
Prosím o vyjadrenie k nasledovnej otázke:
Zamestnanec, spĺňa podmienku vedenia v evidencii nezamestnaných 6 mesiacov, bol prijatý k zamestnávateľovi na niektorú z dohôd o mimopracovnej činnosti napr. na mesiac a potom bude prijatý k tomu istému zamestnávateľovi na PP, môže si v tomto prípade uplatniť na zamestnanca odvodovú úľavu pre najmenej rozvinuté okresy?.
Podľa môjho názoru, ak odmena na dohodu nepresiahne stanovenú hodnotu 148,57 € / ostáva evidovaný na ÚP /môže si zamestnávateľ na zamestnanca ,ktorého následne zamestná na PP uplatniť odvodová úľavu pre najmenej rozvinuté okresy . Pokiaľ by uvedenú hranicu odmeny presiahol , je nejaká možnosť, aby si na uvedeného zamestnanca mohol zamestnávateľ uplatniť odvodovú úľavu pre najmenej rozvinuté okresy?



Ďakujem.
Jana Motyčková
23.01.16,12:13
nepochopila som prihlásenie dohodára ako 2 Z, ja som použila 2D Z, mýlim sa, alebo ak by ste mi to vysvetlili......

ďakujem

On je tam aj v pracovnom pomere, ten sa prihlasuje 2 Z. Ak je dohoda popri PP, potom sa už dohoda neprihlasuje.
Jana Motyčková
23.01.16,12:16
Dobý deň,
Prosím o vyjadrenie k nasledovnej otázke:
Zamestnanec, spĺňa podmienku vedenia v evidencii nezamestnaných 6 mesiacov, bol prijatý k zamestnávateľovi na niektorú z dohôd o mimopracovnej činnosti napr. na mesiac a potom bude prijatý k tomu istému zamestnávateľovi na PP, môže si v tomto prípade uplatniť na zamestnanca odvodovú úľavu pre najmenej rozvinuté okresy?.
Podľa môjho názoru, ak odmena na dohodu nepresiahne stanovenú hodnotu 148,57 € / ostáva evidovaný na ÚP /môže si zamestnávateľ na zamestnanca ,ktorého následne zamestná na PP uplatniť odvodová úľavu pre najmenej rozvinuté okresy . Pokiaľ by uvedenú hranicu odmeny presiahol , je nejaká možnosť, aby si na uvedeného zamestnanca mohol zamestnávateľ uplatniť odvodovú úľavu pre najmenej rozvinuté okresy?



Ďakujem.
Tak ako píšete.
PP musí byť dôvodom vyradenia z ÚP. Ak predtým robil na dohodu do 148,57, tá dôvodom nebola, nasledovný vznik PP teda bude dôvodom vyradenia z ÚP a uplatní sa odvodová úľava. Ak by na dohodu zarobil viac, dôvodom vyradenia by bola táto dohoda a teda by nesplnil podmienku, že dôvodom vyradenia je vznik PP.
Mila123
23.01.16,12:19
On je tam aj v pracovnom pomere, ten sa prihlasuje 2 Z. Ak je dohoda popri PP, potom sa už dohoda neprihlasuje.

Teda chápem správne, že ak je ZC s odvodovou úľavou pre ZP sa prihlasuje v dvoch riadkoch (preverím si prihlásenie, ako sme to dali, teraz nie som v kancelárií, teda neviem overiť)...


jeden ako 2 Z
a súčasne druhý riadok 1 W


ale súčasne ak je tam aj dohoda, preto som dala 2D Z


dokonca nám pracovníčka ZP telefonovala , že pracovníka vykazujeme v dvoch riadkoch (na výkaze)....


ďakujem


prepáčte, som otravná, ale .......
Jana Motyčková
23.01.16,18:02
Presné prihlasovanie nemám nikde poznačené. Takže ak Vám prešlo 2 Z, 1W Z a potom 2D Z, tak dobre. Vykazujete na dvoch riadkoch, to som písala. A preto je aj možné, že sa to môže/dá prihlásiť 2x. Keď to budete mať OK, napíšte ako to chodí.
para
24.01.16,10:47
Dobrý deň,
chcel by som sa opýtať akým spôsobom má zamestnávateľ preukazovať že v SP a ZP nemá žiadne podlžnosti pri uplatňovaní odvodovej úľavy pre najmenej rozvinuté okresy?



Nie som si istý ako zistím či bola splnená podmienka hranice príjmu pre uplatnenie odvodovej úľavy, pokiaľ bol zamestnanec časť mesiaca bez odvodovej úľavy / dohodár / a časť mesiaca s odvodovou úľavou /pracovný pomer/ . Postupuje sa tak, že sa celomesačný príjem spočíta a pomernou časťou sa vykáže VZ do SP a ZP za obdobie bez úľavy a za obdobie s úľavou. Chápem to správne ?
para
24.01.16,11:04
Prepáčte,

ešte by ma zajímalo, či je stanovené časové obdobie na udržanie pracovného miesta po uplynutí odvodovej úľavy.



Vďaka
Jana Motyčková
24.01.16,16:43
Nie je stanovené žiadne povinné obdobie, koľko treba držať pracovné miesto. Čiže netreba žiadne.
Jana Motyčková
24.01.16,16:48
Dobrý deň,
chcel by som sa opýtať akým spôsobom má zamestnávateľ preukazovať že v SP a ZP nemá žiadne podlžnosti pri uplatňovaní odvodovej úľavy pre najmenej rozvinuté okresy?



Nie som si istý ako zistím či bola splnená podmienka hranice príjmu pre uplatnenie odvodovej úľavy, pokiaľ bol zamestnanec časť mesiaca bez odvodovej úľavy / dohodár / a časť mesiaca s odvodovou úľavou /pracovný pomer/ . Postupuje sa tak, že sa celomesačný príjem spočíta a pomernou časťou sa vykáže VZ do SP a ZP za obdobie bez úľavy a za obdobie s úľavou. Chápem to správne ?

Že nemá podlžnosti nepreukazuje nijak. SP si to sama u seba preverí po prihlásení zamestnanca a ZP tiež.

Pre splnenie podmienky sa posudzuje iba príjem z PP. Ale inak vôbec nerozumiem otázke.
para
25.01.16,09:07
Dobrý deň,
p. Motyčková asi som nie celkom jasne sformuloval otázku. Zaujala ma tá časť Vášho príspevku kde hovoríte prípad keď zamestnanec si časť mesiaca uplatňuje odvodovú úľavu a časť nie. Uvediem príklad s dohodou:

od 1.2.2016 do 10.2.2016 - DoVP pravidelný príjem

od 11.2.2016 - PP uplatnená odvodová úľava


v tomto prípade sa pre posúdenie splnená podmienky príjmu na uplatnenie odvodovej úľavy, príjmy nespočítajú, spočítali by sa len v prípade, že oba príjmy by boli z PP a potom by sa úmerným spôsobom vykázal VZ za obdobie uplatnenia odvodovej úľavy a v druhom riadku by sa uviedol VZ za obdobie keď odvodová úľava nebola uplatňovaná.


Ďakujem.
Jana Motyčková
25.01.16,12:10
V uvedenom prípade sa pre posúdenie hranice vezme VZ z pracovného pomeru voči hranici 574,86 €.
Ak by boli oba príjmy z PP - tomu zase nerozumiem, ak by to boli dva pracovné pomery, a ak by prvý PP nebol dôvodom vyradenia z ÚP, zase by sa posudzoval iba príjem druhého PP voči hranici 574,86 €.
Ak by to bol jeden pracovný pomer, potom časť mesiaca sa úľava neuplatňuje len v prípade, keby sa zamestnanec presťahoval z najmenej rozvinutého okresu, alebo ak by okres bol vyradený zo zoznamu. T.j. taký prípad, že v jednom PP do 10.2. neuplatnená úľava a od 11.2. uplatnená úľava nastať nemôže.


Môže byť prípad - zamestnanec (napr. PP od 1.1.2016) s odvodovou úľavou pre najmenej rozvinuté okresy sa od 11.2. presťahoval do okresu, ktorý nie je v zozname. Pre posúdenie o.ú. sa posudzuje príjem z celého februára voči 574,86 €.

Napr. ak príjem v tomto PP vo februári je 570, tak o.ú. sa uplatní pre SP iba do 10.2., pre ZP do konca februára.
Ak príjem vo februári bude 575, tak už od 1.2.2016 sa o.ú. neuplatní ani pre SP ani pre ZP, čiže do SP ide RL typ 16 od 1.2. a do ZP 1W K 31.1.. Je jedno, aký príjem bol do 10.2. a aký od 11.2..
mondes
04.05.16,17:26
Dobrý deň, prosím Vás, môžme si uplatniť odvodovú úľavu aj na zamestnanca, ktorý je vedený na úrade práce a pri jeho zamestnaní plánujeme využiť národný projekt "Cesta z kruhu nezamestnanosti" podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona o službách zamestnanosti?



Teda ÚPSVaR nám na základe žiadosti bude refundovať mzdy na zamestnanca a k tomu si môžme ešte uplatniť odvodovú úľavu? Ďakujem pekne.
Jana Motyčková
05.05.16,08:48
Tieto "príspevky" sa navzájom nevylučujú. Čiže môžete. Celkovou cenou práce, z ktorej bude ÚP vychádzať bude samozrejme mzda bez odvodov.
Mila123
05.05.16,09:15
Dobrý deň,


evidovaný nezamestnaný (najmenej 6 mesiacov z NRO) uzatvorí PPV k 01 06 2016 s odvodovou výnimkou pre SP i ZP. Výnimka je platná 12 mesiacov (pri dodržaní max. HM) , nezáleží, že počas takejto výnimky sa zamestná ešte u iného zamestnávateľa, alebo sa stane oszč . Uvažujem správne?
Jana Motyčková
05.05.16,09:52
Správne .
Aňuška
29.12.16,10:52
Dobrý deň, len overujem, či hranica príjmu pre uplatnenie odvodovej úľavy pre PP vzniknutý v r. 2017 je 591,61 EUR.
Jana Motyčková
02.01.17,08:32
Áno správne.
Aňuška
02.01.17,13:44
Ďakujem.
darinabar
06.02.17,17:25
Zdravím Vás a poprosím o pomoc. Chceli by sme zamestnať znevýhodnených občanov a získať príspevok na podporu rozvoja miestnej a regionálnej

zamestnanosti § 50j v zmysle zákona č. 96/2013 Z. z. Keď som bola so žiadosťou a potrebnými prílohami dnes na ÚPSVaR , pracovníčka, ktorá ma na starosti § 50j mi oznámila, že ak zamestnáme znevýhodneného občana a bude nám poskytnutý príspevok, nemôžeme si uplatniť odvodové zvýhodnenie na osobu, aj keby mala na ňu nárok. / to znamená, že ÚP nám bude preplácať 80 % ceny práce a odvody v celej sume musíme platiť aj keď zamestnanec má nárok na odvodové zvýhodnenie/

Nikde som ale nenašla, na základe ktorého § mi to tvrdila. Ďakujem za odpovede
Jana Motyčková
07.02.17,07:45
Zo zákona to nevyplýva. Možno ÚP má také podmienky pre poskytnutie príspevku. Ale zákon nehovorí, že odvodová úľava sa neuplatní, ak je poskytnutý príspevok.
darinabar
07.02.17,19:05
Dakujem krasne - ja si myslim to iste.
Jozef Mihál
16.02.17,23:33
Súhlasím s Vami.
para
09.04.17,14:38
Dobrý deň,
chcel by som si vyjasniť uplatnenie odvodovej úľavy/ OÚ / v kombinácii s príspevkom z ÚP napr. §50 zákona o službách zamestnanosti /P/


Príklad:
Vychádzam z max. HM 591,61 € pri ktorej sa môže uplatniť OÚ
Príspevok z ÚP je max. 40 % z CCP /celková cena práce zamestnanca max. 479,14 €/


Riešenie:
HM: 591,61 €
Odvody: 208,24 € / 35,2 % /
OÚ: 202,03 € / odvody 35,2 % -1,05% ÚP, GP /

HM: 591,61 €
CCP: 597,82 € / HM * 1,0105 /
P: 239,13 € / CCP * 40 % /


Čiže na uvedeného zamestnanca získam po splnení všetkých podmienok 202,03 OÚ + 239,13 € Príspevok z ÚP=441,16 € Zaokrúhľovanie v tomto príklade neriešim.

Prosím o vyjadrenie či tento môj výpočet je správny.

Ďakujem.
Jana Motyčková
10.04.17,08:56
Odvodová úľava nie je niečo, čo poskytuje ÚP. Odvodová úľava znamená, že zamestnávateľ (aj za zamestnanca) neplatí odvody do SP okrem ÚP a GP a do ZP.
Čiže príspevok z ÚP nebude zahŕňať sumu 202,03, iba 239,13 €.
para
10.04.17,15:48
Dobrý deň p. Motyčková,


asi sme sa nerozumeli, ja som to myslel tak, že za toho istého zamestnanca získam z ÚP 239,13 € a zároveň za odvodovú úľavu zo SP získam 202,03 €. Chápem to takto správne?
Jana Motyčková
10.04.17,18:03
Písali ste príspevok z ÚP 441,16, tak k tomu bola reakcia. 202,03 ušetríte na odvodoch.
para
11.04.17,09:38
Ďakujem.
Mila123
27.04.17,20:27
Dobrý večer, zamestnanec, u ktorého sa "využíva" odvodová úľava pre NRO má aj dohodu o prac. činnosti u toho istého zamestnávateľa.
Od dnes má 2 x OČR, ktoré doručil zamestnávateľovi.
Otázka znie: čo vykazuje pre SP a ZP z riadneho PPV (odvodová úľava pre NRO).


ďakujem
Jana Motyčková
28.04.17,15:27
Pri OČR zamestnanca s odvodovou úľavou nemá zamestnanec vylúčenú povinnosť platiť poistné v SP, čo znamená, že počet dní vo výkaze bude plný počet dní v mesiaci. V ZP sa aj takáto OČR oznamuje kódom 1O.
Mila123
14.08.17,14:23
Dobrý deň,


u nás, resp. náš okres patrí k NRO. Preto sa u nás využíva aj zamestnanie na takýto druh "oslobodenia od platenia SP i ZP!. Otázka znie, ak by takýto zamestnanec vyhral na pracovisko výhru či cenu podnikovej súťaže, zmení sa niečo v odvodovej povinnosti?
Môj názor , je že nič sa nemení, i keď cena z podnikovej súťaže (súťaž je zameraná na realizáciu, úpravu, zlepšenie pracoviska, prac. výkonov, pochváľ od klientov a iné)- výherca je zamestnancom mesiaca) . Pretože je táto výhra (cena) oslobodená od dane i poistného. Potrebujem si to iba overiť, aby som neurobila chybu. ďakujem
Jozef Mihál
14.08.17,14:39
Súhlasím. Pokiaľ je to cena od zamestnávateľa oslobodená od dane - teda podľa § 9 ods. 2 písm. m) - tak tá je oslobodená od dane i odvodov a nezapočítava sa na účely hranice príjmu pre predčasný zánik odvodovej úľavy.