zabenka
25.01.16,16:37
Mám skoro nový mlynček. Zrazu pri mletí maku sa mi nejako povolil, alebo, neviem čo. Proste neviem čo sa stalo. Neviem ho pritiahnuť.Neviem či tou matičkou na rúčke, či tým kolieskom pri kostre mlynčeka. Alebo mi to nemelie,alebo vytíska len takú mastnú kašu. Poradte mi, ako ho vycentrovať.
Ved mi tak parádne mlel.
Podotýkam, že nič nie je zlomené.
Ak mporadíte-pomôžete, budem vám veľmi podačná
mareko
25.01.16,15:48
Bolo by vodné pridať foto o aký mlynček sa jedná....
Tweety
25.01.16,15:50
Zájdi k predajcovi s reklamáciou.
sosak
25.01.16,15:54
Medzi kľukou a telesom mlynčeka na mak je na hriadeli nasunutá oceľová pružina a kruhová podložka, na ktorú pôsobí tlak matice, ktorou sa nastavuje tlak na hriadeľ mlynčeka. Asi si stratila oceľovú pružinu, keď nevieš nastaviť prítlak maticou na hriadeli.
misoft
25.01.16,15:56
:D:D:D - vraj vodné.... a stočné nepotrebuješ? (Viem že je to preklep, ale sranda musí byť, aj keby na chleba nebolo....)
mareko
25.01.16,16:00
Tretí raz čítam tvoj komentár a stále nič :D ... až keď som mrkla na svoj :D :D :D
arizona
25.01.16,16:15
Skus ho rozobrat a znovu zlozit,ci nahodou nemas vnutri tu "vrtulku" naopak nasadenu. Mne sa to tiez raz stalo :D
Ak nepomoze ani znovu-zlozenie,tak reklamuj. Ak je to cinsky vyrobok,je mozne,ze je vadny.
zabenka
25.01.16,18:59
ta pružina je tam, ajtaká tenká podložka. nevyzerá že by bolo ničo zlomené.
Neviem čím sa uťahuje.Či tým kolečkom za tým telesom na mlynčeku, alebo matičkou na kluke, na konci.
Neviem čo sa mohlo stať. Normálne som trocha pomlela a zrazu mi prestalo brať mak.
Ked som trocha pokrutila, začalo mak nie mlieť, ale lisovať.
Nakoniec som ho tak dopovolovala že sa už ani nedá mlieť.
A aký som ho mala fajný-antikorový a mlel parádne
zabenka
25.01.16,19:03
mlynček je český- antikorový-bol aj dosť drahý.som ho aj rozobrala,nevpadá žeb bol poškodený, len ho neviem dotiahnuť
arizona
25.01.16,19:23
Ak je to cesky vyrobca,tak im zavolaj,alebo napis mail,urcite poradia.
zabenka
25.01.16,19:26
zajta to skúsim počítať a poradím sa výrobcu
viktorviktor
26.01.16,13:34
možno bude skrivená struna, skús ju otočiť , natiahnuť, hlavne zrovnať kraje aby nezapierali do matky
zabenka
26.01.16,14:13
tak som spravila, dala som strunu druhou stranou a mlynček melie