Ailise
25.01.16,22:55
Ahoj,
prosím kde (okrem internetu) sa dajú kúpiť také tie klapky na oči na spanie. V akom obchode? V lekárni? V drogérii? Ja som to ešte nikdy nikde nevidela a potrebovala by som to dosť súrne.
arizona
26.01.16,06:51
Tiez predpokladam,ze v drogeriach alebo lekarch,treba sa spytat.
Ale lepsi vyber mas cez net,treba pozriet obch.podmienky eshopu,niektore vedia dodat aj do 2-3 dni.

Inak,vola sa to maska na spanie,maska na oci,alebo klapky na oci,nie okuliare.
buchač
26.01.16,07:02
https://www.google.sk/search?client=opera&q=maska+na+o%C4%8Di+na+spanie&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest&gws_rd=ssl

Návod ?
1. Zadanie na Google
2. Vyhľadanie podľa lokality
3. Vyhľadanie kontaktu
4. Vezmeš telefón a vyťukáš číslo
5. Zavoláš a opýtaš sa
6. Sadneš do auta alebo MHD
7. Kúpiš
8. Odídeš
9. Dáš na oči
10. Spíš

Mimochodom...každý erotický eshop má k dispozícii...;)
misoft
26.01.16,07:10
Hmmmm..... "potrebovala by som to dosť súrne"..... Žeby zázraky do troch dní, nemožné na počkanie?
vulxy
26.01.16,15:33
a navyse pisala 5 minut pred 12-tou :)
lujza.j
26.01.16,15:54
kedysi som ich používala....najprv som improvizovala tričkom alebo chlapovimi vyradenými trenclami:D...potom som mala už profi masku na oči....mala som fakt kvalitnú...svetlo nekoukalo ani okolo nosa...ale už nepoužívam....krčia sa tým očné viečka a robia vrásky....a vráskavé oči sú smrrrrť....
viem,že ich robí aj značka čo robí kvalitné cestovné kufre...
Ailise
27.01.16,20:58
misoft, vulxy: nejak mi ušlo na čo narážate, spolubývajúca má zajtra skúšku a celé noci svieti, chcela som si tú masku ísť hneď na druhý deň kúpiť, aby som sa konečne vyspala
Ailise
27.01.16,20:59
misoft, vulxy: nejak mi ušlo na čo narážate, spolubývajúca má zajtra skúšku a celé noci svieti, chcela som si tú masku ísť hneď na druhý deň kúpiť, aby som sa konečne vyspala.
Ailise
27.01.16,21:02
Ďakujem, už som zohnala v bižutérii. Eshop by mi bol nanič, potrebovala som to súrne hneď na druhý deň.
Ailise
27.01.16,21:07
Hmm ďakujem, už som zohnala, ale tá moja maska je dosť o ničom, presvitá cez ňu svetlo (aj cez látku aj okolo nosa). A ty si ju prosím kde zohnala? Aká je to značka?
lujza.j
27.01.16,21:14
Samsonite...
Ailise
27.01.16,22:38
Ďakujem, škoda že som nevedela skôr, tú svoju som kúpila v nákupnom centre, kde má zrovna Samsonite predajňu :/ Ale fakt mi nenapadlo pýtať sa v obchode s kuframi :D Ale zato som prešla asi 15 obchodov s oblečením a nakoniec som ju zohnala v bižutérii. Ale asi si ju tam aj tak pôjdem kúpiť, ak by som ešte niekedy náhodou potrebovala.
Ailise
10.06.16,18:35
Tak už som kúpila v tom Samsonite. Maska je pohodlná, dá sa uvoľniť. Je vyplnená guľočkami, takže keď sa s tým pohrám, viem spraviť tesnenie aj okolo nosa. Avšak čo ma mrzí najviac, že tiež cez tú látku presvitá svetlo. Nechápem, prečo to nemôžu vyrábať z nejakého nepriesvitného materiálu :/ Ako ja mám strašne nepríjemnú spolubývajúcu, ktorá celé noci svieti a už začínam byť normálne na to svetlo alergická.
lujza.j
10.06.16,18:54
Skoda,ze nefunguje podla.tvojich predstav...Ja som to pri zasvietenom svetle nepouzivala....iba normal,aby mi neplescalo sunco-svetlo rano......aj ked zaluzie samozrejme hnede....ale uz dlho bez...skus si prehodit este nieco co ta.nebude rusit cez oci....
vicktor
13.06.16,13:33
Spolubyvajuca tu skusku este nespravila?
Kedze si pouzila slova "strasne neprijemna" a "alergicka", ci by nebolo lepsie vymenit spolubyvajucu alebo sa odstahovat.
Inak prve ma napadlo ze kedysi to rozdavali v lietadlach. Teraz uz len kupit na letisku.
sito
13.06.16,20:30
Kamikadze si viazali stuhu na čelo, tiež nevideli, či vedeli? Skús nižšie!
Ailise
11.07.16,09:01
lujza.j: Ale tak je to omnoho lepšie ako tá, ktorú som mala predtým. Takže ďakujem. Prehodiť niečo cez oči som si skúšala, lenže vždy keď som sa v spánku obrátila na druhú stranu, tak sa mi to zošmyklo z tváre a svetlo ma zas zobudilo. Taktiež moja spolubývajúca máva zasvietené až 3 lampy (nechápem načo - a už mi naznačila, že si chce dokúpiť 4. lampu), tak som aspoň skúsila postaviť si k posteli kufor a prevesiť cez neho kabát, nech mi to svetlo aspoň nežiari priamo do očí. Ale v každom prípade už sa chcem od nej odsťahovať. Nenechám sa už ďalej takto terorizovať :/ Ešte raz vďaka!

vicktor: Ale hej, spravila, lenže začínam mať dojem, že mi to robí naschvál a to žiaľ bez ohľadu na to, či sa učí alebo nie. Dokonca si dokúpila 3. lampu a naznačila mi, že si chce kúpiť aj 4. lampu. Veď to je choré. Áno, idem sa odsťahovať. Len ma ten život neustále prekvapuje v tom, akí vedia byť ľudia nie len že netolerantní, ale aj doslova hnusní a bezohľadní :/ Pritom ja koľko krát idem spať až okolo druhej v noci, aby mohla mať rozsvietené okrem svojich lámp aj 3 veľké stropné svetlá a snažím sa vydržať všetkých tých 6 svetiel, čo má v našej izbe v noci rozsvietených. By ma zaujímalo, aké účty u nich doma platili za elektrinu. No nič, nemám slov.