andy24
27.01.16,08:53
Dvaja spoločníci sú zároveň zamestnaní vo vlastnej s.r.o. na skrátený pracovný pomer, a to každý na 1 hodinu mesačne na administratívne práce. Spoločnosť má sídlo v Bratislave. Viete mi prosím niekto odporučiť KONKRÉTNU FIRMU, ktorá by nám vedela zabezpečiť služby pracovnej zdravotnej služby (resp. bezpečnostného technika), BOZP a PO? Samozrejme v našom prípade je to čisto formalitou, ktorej sa pri súčasných zákonoch nemôžeme vyhnúť, no zatial som dostala ponuky typu 200Eur vstupná dokumentácia + paušálne platby 30Eur mesačne?!?!?
frzanony
29.01.16,17:01
zavolaj .................
Consultix
29.01.16,20:10
Super miesto na reklamu, nie?
frzanony
30.01.16,14:12
Nie, omyl. Ja už reklamu nepotrebujem. Mám iba snahu niekomu pomôcť. To je všetko.
Robin Hierweg
26.01.17,07:02
Bohuzial je to zakonna povinnost tak ci onak
willma
26.01.17,09:16
Poradím inak, aj na porade je viac technikov, napr. kolega :) a ked sa inak nedá tak pozrieť stránky ministerstva vnútra, jednotlivé kraje majú uvedené zoznamy požiarnych technikov, na stránkach národného inšpektorátu práce zoznamy bezpečnostných technikov a BTS a PZS sú uvedené tuším na stránkach RUVZ. A vyvediem Ťa z omylu - nie sme len formalita, ale ideme so svojou kožou na trh v prípade prúserov.