GABAZ
27.01.16,18:07
Veľmi pekne by som chcela poprosiť, či sa tu nenájde niekto kto má vypracovanú excelovskú tabuľku na výpočet daňovej povinnosti a predpokladanej dane pre úžitkové vozidlá. Potrebujem urobiť D z MV pre naozaj vysoký počet návesových súprav pre kamiónovú spoločnosť a doteraz som to nerobila. Bola by som naozaj veľmi vďačná, keby mal niekto akúkoľvek tabuľku čo by mi vedela pomôcť. Vopred ďakujem za ochotu.
Pakrako
28.01.16,11:20
V časoch, keď som robil v doprave, tak som používal nasledovné riešenie (pomocou indexov ,zadaných hmotností a skupín ). Ak máte záujem, tak treba dať do excelu druh vozidla (osobné, sklápač, náves a pod), ich celkové hmotnosti a pokúsim sa vám to spraviť, aj keď termín je šibeničný lebo tušim do konca januára treba podať daňové priznanie k dani z MV.
GABAZ
30.01.16,10:58
Ďakujem veľmi pekne za ochotu, nakoniec som si našla spôsob. Včera sa mi podarilo dokončiť DzMV pre 2 spoločnosti spolu to bolo 197 vozidiel- snáď to mám správne.
Pakrako
30.01.16,13:07
Až by ste potrebovali komlexnú evidenciu dopravy, tak mám odložený vlastný SW na sledovanie výkonov a technické ukazovatele každého vozidla.Ak máte záujem, ozvite sa na email pakrako@gmail.com