chrrrr
06.06.06,10:44
Som zacinajuci drobny zivnostnik a potreboval by som poradit ohladne JU. Vedel by sa mi niekto individualne povenovat (som z BA)? Som absolutny zaciatocnik a potrboval by som vysvetlit viacero veci. Pripadne mi skuste odpotrucit nejaku literaturu - ja som vsak na nieco, co by bolo pisane ludskym jazykom zatial nenarazil.


Vdaka.
heja3
06.06.06,08:47
Porada je tu na to. Sú tu aj témy okolo JU. Treba si tu, ale chvíľu posurfovať.
plavčík
06.06.06,09:11
Ak si chceš robiť JU sám, odporúčam aspoň absolvovať kurz JU a potom samozrejme posurfovať túto stránku a hľadať cez vyhľadávač. A čo by si potreboval konkrétne vysvetliť???
nikinka
06.06.06,09:15
Ahoj, veľmi rada ti pomôžem. Viem aké je to, aj ja som tak začínala. Našťastie som tu stretla veľmi milých ľudí, čo mi všetko veľmi ochotne povysvetľovali a vždy mi len pomohli. Rada ti pomôžem a povysvetľujem všetko čo budeš potrebovať. Kľudne môžeš napísať mail na niki@westlight.sk. Som tiež z Ba takže sa kľudne môžeme aj stretnúť...
Braňo
06.06.06,09:53
Odporúčam Ti "zahryznúť" sa do témy svokrina kuchyňa. :)
chrrrr
06.06.06,14:13
Dakujem vsetkym - islo mi o to, ze som uplny zaciatocnik a temy tu na porade ohladne JU (ktore som studoval cca mesiac) pomozu, ale najma uz pokrocilym. Otazok mam vela - keby som sa ich zacal vsetky pytat na Porade, hned by bola zahltena. Preto som sa chcel s niekym stretnut, porozpravat a najma v prvych mesiacoch si uctovnictvo nechat spravit. Asi vyuzijem Nikinu ponuku, ale kazdopadne dakujem aj ostatnym.