bv_alexandra
06.06.06,12:21
Dovolila som si otvoriť túto tému, možno by sme si vedeli navzájom poradiť ohľadom detských tábor / čo kde ako/, ktorý je najlepší, a tak. Mňa by osobne zaujímalo od koľkých rokov by mohlo isť dieťa do tábora a mate niekto skúsenosti s Tramptáriou?Ja mám momentálne ešte prváčku a práve riešim dilemu či ju prihlásiť alebo ešte počkať. Čo myslite. Aké máte názory. Podeľte sa s prípadnými skúsenosťami. :)
Miriam.x
06.06.06,10:29
Už tu bol "pokus" o podobnú tému, ale teraz je to možno aktuálnejšie.
http://www.porada.sk/showthread.php?p=218595#post218595
Tiež mám prváčika, tohto roku som ho prihlásila prvý krát do tábora, ale nejde tam sám, starší syn je o rok starší a ide s nimi ešte jeden ich kamarát, tak dúfam, že to dobre dopadne. V tábore ešte neboli, len keď boli v škole v prírode zo škôlky, tiež tam boli spolu.
Som zvedavá na skúsenosti ostatných.
bv_alexandra
06.06.06,10:38
Už tu bol "pokus" o podobnú tému, ale teraz je to možno aktuálnejšie.
http://www.porada.sk/showthread.php?p=218595#post218595
Tiež mám prváčika, tohto roku som ho prihlásila prvý krát do tábora, ale nejde tam sám, starší syn je o rok starší a ide s nimi ešte jeden ich kamarát, tak dúfam, že to dobre dopadne. V tábore ešte neboli, len keď boli v škole v prírode zo škôlky, tiež tam boli spolu.
Som zvedavá na skúsenosti ostatných.
to aj ja. práve že ona ak by išla tak sama. je dosť naviazaná na mňa tak preto mám obavy zas na druhej strane chcem aby išla medzi detská. Deti vo veku 7 rokov treba dosť ešte usmernovať/ oblečenie a pod. / Zaujíma ma akko to prebieha v taboroch ja som žial na žiiadnom nebola tak preto sa pýtam.
Miriam.x
06.06.06,10:49
Jedna moja známa má syna tak starého ako je môj starší. Dala ho do tábora keď mal 6 rokov, pred nástupom do prvej triedy. V tábore bol najmladší. Vraví, že bol spokojný, o tých malých sa dosť starajú, až na to zariadenie ako som spomínala v uvedenej téme. Ďalšia známa tiež dáva syna do tábora od 7 rokov, teraz ide tretí krát. Prvý rok vraj priniesol takmer všetky veci čisté, ale minulý rok už nie, už si pekne menil oblečenie:D .
Môj starší je taký zodpovedný, aj keď boli v škole v prírode, tak mi hovorili učiteľky, že dával na toho mladšieho stále pozor;) , mladšiemu sa vtedy ešte občas stalo, že sa v noci pocikal (nie často, ale keď bol veľmi unavený a tvrdo spinkal), tak ho tam budil aby sa išiel vycikať. :)