nikulik
06.06.06,12:21
Ahojte, prajem všetkým pekný deň. Mám taky menší problém, väčšinou naše pracovníčky nečerpajú pol dňa dovolenky, asi preto ma to ani nenapadlo. Ale robím výplaty za máj, a jedna pracovníčka má pol dňa dovolenky. Ako jej to mám zadať do výplaty ak máme 7,5 hodinový pracovný čas? Bude mať dovolenku 3,5 hod. alebo 4?
Ingrid G.
06.06.06,10:26
Ja dávam 3,75 hod (3hod. 45min.). Koľko hodín odpracovala podľa pracovného výkazu?
Tweety
06.06.06,10:27
Ahojte, prajem všetkým pekný deň. Mám taky menší problém, väčšinou naše pracovníčky nečerpajú pol dňa dovolenky, asi preto ma to ani nenapadlo. Ale robím výplaty za máj, a jedna pracovníčka má pol dňa dovolenky. Ako jej to mám zadať do výplaty ak máme 7,5 hodinový pracovný čas? Bude mať dovolenku 3,5 hod. alebo 4? Pri zaokruhlení to budú
4 hodiny.
azuz
06.06.06,10:27
Bude mať dovolenku 3,75 hod. Nemá za tento deň nárok na "stravný lístok", lebo zmena jej trvala menej ako 4 hodiny.
nikulik
06.06.06,10:42
Ono je to takto: mne dáva dochádzku každý mesiac vedúca výroby, ta si to všetko zapisuje, vypisuje doklady, ja to len skontrolujem a vypočítam výplaty. No a ona je už z minulých rokov, aj od starej mzdárky zvyknutá, že píše do dochádzky 8 hod., čiže do súhrnu dá 4 a 4.
nikulik
06.06.06,10:43
Bude mať dovolenku 3,75 hod. Nemá za tento deň nárok na "stravný lístok", lebo zmena jej trvala menej ako 4 hodiny.

S tými stravnými lístkami to je tak, že zamestnanec má nárok ak odpracuje väčšiu časť zmeny alebo viac ako 4 hodiny?
Tweety
06.06.06,10:49
S tými stravnými lístkami to je tak, že zamestnanec má nárok ak odpracuje väčšiu časť zmeny alebo viac ako 4 hodiny? Viac ako štyri hodiny na zmenu, § 152 ZP.
Jozef I
06.06.06,10:58
A nie je náhodou v zákonníku práce, že 1/2 dňa dovolenky sa už nesmie dávať? :confused: Že sa môže čerpať iba celý deň?
Tweety
06.06.06,11:02
A nie je náhodou v zákonníku práce, že 1/2 dňa dovolenky sa už nesmie dávať? :confused: Že sa môže čerpať iba celý deň?
Áno, je tam síce, že dovolenka sa čerpe po týždňoch, ale prax je iná, nie je to v rozpore so ZP.ZP pozná pomernú časť dovolenky.
Jozef I
06.06.06,11:04
Áno, je tam síce, že dovolenka sa čerpe po týždňoch, ale prax je iná, nie je to v rozpore so ZP.ZP pozná pomernú časť dovolenky.

Nie je to pomerná časť v rámci odpracovaných dní, t.j. pomerná časť z tých 4 týždňov na ktorú je nárok?
nikulik
06.06.06,11:05
Takže, 3,75 mi tam hodil program ked som zadala 0,5 dňa. Nevedela som, ze aj 0,75 hod. môže byť vo výplate.
Ďakujem veľmi pekne :)
Jozef I
06.06.06,11:23
Mohol by som dostať odpoveď na moju otázku v príspevku č.10, prosím. :confused:
Tweety
06.06.06,11:25
Mohol by som dostať odpoveď na moju otázku v príspevku č.10, prosím. :confused: ˇAno, je to pomerná časť týchto dní, ale taká je prax, ako by si to ináč riešil?
Jozef I
06.06.06,11:30
U nás to riešila mzdárka radikálne a zatrhla 1/2 dňa dovolenky, čo teda mne osobne vôbec nevyhovuje. Zákon nič také netvrdí, ale v poradcovi bolo uverejnené, že sa nesmie poskytovať dovolenka na hodiny, lebo to odporuje princípu dovolenky, ktorá má slúžiť na regeneráciu pracovnej sily a tak sa má čerpať v celosti. Tak teraz hľadám oporu v zákone k tomuto jasnému stanovisku uverejnenom vo výklade PMPP k ZP. :confused:
Tweety
06.06.06,11:35
U nás to riešila mzdárka radikálne a zatrhla 1/2 dňa dovolenky, čo teda mne osobne vôbec nevyhovuje. Zákon nič také netvrdí, ale v poradcovi bolo uverejnené, že sa nesmie poskytovať dovolenka na hodiny, lebo to odporuje princípu dovolenky, ktorá má slúžiť na regeneráciu pracovnej sily a tak sa má čerpať v celosti. Tak teraz hľadám oporu v zákone k tomuto jasnému stanovisku uverejnenom vo výklade PMPP k ZP. :confused:
Lenže, keď má kratší PĆ, tam ak chce čerpať polovicu, mu jednoducho nevyjde pol dňa. U nás to riešim tak, že si vypíše 1 deň a vyčerpe ho na dvakrát.
azuz
06.06.06,11:43
U nás to riešila mzdárka radikálne a zatrhla 1/2 dňa dovolenky, čo teda mne osobne vôbec nevyhovuje. Zákon nič také netvrdí, ale v poradcovi bolo uverejnené, že sa nesmie poskytovať dovolenka na hodiny, lebo to odporuje princípu dovolenky, ktorá má slúžiť na regeneráciu pracovnej sily a tak sa má čerpať v celosti. Tak teraz hľadám oporu v zákone k tomuto jasnému stanovisku uverejnenom vo výklade PMPP k ZP. :confused:
Oporu v zákone nenájdeš - toto zákon nerieši. Čo sa týka čerpania dovolenky, nie je povedané v akej najmenšej (najväčšej) časti z nároku sa môže vyčerpať. Takže teoreticky môžeš mať 1 hod. dovolenky - ak Ti to firma schváli alebo prikáže.
Jozef I
06.06.06,11:47
Oporu v zákone nenájdeš - toto zákon nerieši. Čo sa týka čerpania dovolenky, nie je povedané v akej najmenšej (najväčšej) časti z nároku sa môže vyčerpať. Takže teoreticky môžeš mať 1 hod. dovolenky - ak Ti to firma schváli alebo prikáže.

Ďakujem, za odpoveď. Už mám v tom jasno. Chcela si to zjednodušiť a tak povedala, že to prikazuje ZP. :D No čo už narobím.:(