millienka
28.01.16,18:57
Vie mi tu niekto odporučiť firmu, ktorá by mi zrekonštruovala balkón v Bratislave?

Potrebujem spraviť podlahu a omietku - chlapi, čo mi rekonštruujú byt mi odporučili nájsť firmu, ktorá robí fasády vzhľadom na to, že balkón nechcem zaskliť a bude vystavený nepriazni počasia. Rada by som firmu, ktorá ma nezderie z kože a spraví svoju prácu kvalitne.
marleau
28.01.16,19:19
Firma ako taká je drahšia, lepšie riešenie je dobrý živnostník, ktorý osobne preberie zodpovednosť za kvalitu.
millienka
28.01.16,19:29
no a poznate nejakeho? :)
sito
28.01.16,21:18
" Z fondu prevádzky, údržby a opráv sa financujú výdavky spojené s nákladmi na prevádzku, údržbu a opravy spoločných častí domu, spoločných zariadení domu, spoločných nebytových priestorov, príslušenstva a priľahlého pozemku, ako aj výdavky na obnovu, modernizáciu a rekonštrukciu domu. Z fondu prevádzky, údržby a opráv sa financujú aj opravy balkónov a lodžií. "

Je to časť domu, stavebná konštrukcia, ktorej ty vzhľad nemôžeš meniť, ak je v havarijnom stave, je to vec domu, nie tvoja. Ak parádičku chceš, za svoje ...

Ak je to náhodou na jedenástom podlaží? A z lešenia treba? Hrubú kožu musíš mať.
millienka
29.01.16,05:13
nas bytovy dom uz zatepleny je, cize neocakavam, ze by sa robila uprava znova.... balkonova cast zateplena nebola. a je to na siedmom poschodi.

Kazdopadne ale neviem na co riesime kto to zacvaka, ja hladam cloveka, co to dokaze spravit :P
marleau
29.01.16,05:48
V Bratislave určite nie. Ono sa ťažko hľadá niekto dobrý na tak malú zákazku. Ale netvrdím, že sa nedá.
sito
29.01.16,09:45
No keď ste zatepľovali mali ste aj balkóny opraviť, sú súčasťou domu. Balkón, či lodžiu? To je rozdiel. Na balkóne len plošinu treba, podlahu odkvap a zábradlie. Asi tu lodžiu, že?

Skús na Google. Napríklad:

https://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiN2PH66s7KAhXBYw8KHeKeDF4QFgg0MAA&url=http%3A%2F%2Fwww.murarske-prace.com%2Fdrobne-murarske-prace-%2F&usg=AFQjCNGBFzfYGn7wwB0iklZwA8q5RL6pqA
millienka
29.01.16,12:10
byt som kupila pred par mesiacmi, a podla zasednutosti farieb na fasade usudzujem, ze bol zatepleny davnejsie, takze tie lodzie isli mimo mna .... ;)

google samozrejme pouzit viem, ale dala by som prednost odporucaniu od niekoho
sito
29.01.16,21:38
No, vidíš ako sa to vyfarbuje. Mačka vo vreci, či mačka na verejnosti? Na tom siedmom poschodí to až tak na očiach nebude. A zvonku má zábradlie, stena omietku, či len bočné steny, strop si chceš dať spraviť?

Ako píše marleau, malý kšeft, žiadny kšeft. Ak by sa predsa len niekto našiel, pekný peniaz to bude stáť.

Viem, zákon je na kuse papiera, a papier sa dá všeliako využiť, aj na ...

Ak ti tu niekto poradí, tak je to ozaj porada!
millienka
29.01.16,21:45
nechapem co chces povedat tym, ze na 7. poschodi to nebude na ciach ... ja tu lodziu nechcem robit kvoli okoloiducim ale kvoli tomu, ze kole oci mne ....

a vobec nechapem na co komentujes, ked to an nie je k veci. prosila som o odporucanie na konkretneho cloveka/firmu, nie na filozofovanie o tom, kto to mal zacvakat a ako sa to neda....