Ada188
06.06.06,14:00
Zdravim vsetkych,
rozmyslam nad kupou orbitrac-u, ale naskor by som sa rada podelila o vase skusenosti s tymto strojom. Samozrejme, ze mam za sebou vsetky mozne aj nemozne diety, ale asi najrozumnejsie je hybat sa.... ine nic nepomoze... :-( Potrebujem celkovo schudnut, no ale hlavne z vrchnej casti tela... neviem neviem ci mi pomoze orbitrac... poradte prosim kto ma skusenosti s nim.A
maryann
06.06.06,12:09
Zdravim vsetkych,
rozmyslam nad kupou orbitrac-u, ale naskor by som sa rada podelila o vase skusenosti s tymto strojom. Samozrejme, ze mam za sebou vsetky mozne aj nemozne diety, ale asi najrozumnejsie je hybat sa.... ine nic nepomoze... :-( Potrebujem celkovo schudnut, no ale hlavne z vrchnej casti tela... neviem neviem ci mi pomoze orbitrac... poradte prosim kto ma skusenosti s nim.A

Ja som si orbitrac kúpila asi tak pred pol rokom, lebo som chcela zhodiť z bokov. Zo začiatku som na ňom cvičila pravidelne, ale teraz mi slúži skôr ako vešiak na prádlo :). Najdlhšie som vydržala na tomto "zázraku" cvičiť asi 25-30 min., ale potom som bola totálne hotová. Ak máš dosť pevnú vôľu, tak je to v celku fajn stroj. Myslím, že čo sa týka vrchnej časti, pomáha na spevnenie ramien.
kattka.c
06.06.06,12:14
Osobne nie som velmi zastancom vsetkych takychto strojov. Tak ako napisala maryann: ked prejde prvotne nadsenie, neskor sluzia ako vesiak. Myslim si ze je ovela lepsie ist na prechadzku do prirody - potom to mas aj s kyslikovou kurou :p.
Ada188
07.06.06,06:09
Katarina mas pravdu, ale vidim v tom vyhodu oproti prechadzke ci bicyklu, ze na cvicenie v byte nema vplyv pocasie..
jana32
07.06.06,06:29
Adi myslím že je úplne jedno čo si kúpiš, či Orbitrec alebo niečo iné, podstatné je skutočne to, aby si sa hýbala a urobila z toho akúsi rutinu ktorej sa budeš pridržiavať každý deň. Inak keď si písala že potrebuješ zhodiť z horných partií, tak ideálne by bolo keby sme to mohli skombinovať, ja potrebujem zúfalo pribrať na horné partie a ešte zúfalejšie odbúrať z nižších partií.
Ada188
07.06.06,08:07
Janka, sme asi presne opacne typy... ja som da sa povedat skoro bez bokov, ale zato v hornych partiach mam toho dost, siroke plecia, mohutny hrudnik no a na bruchu poriadnu pneumatiku... :-))))) ziadna slava... a prave preto rozmyslam nad kupou toho orbitracu. Pretoze bicykel (ci uz klasicky, alebo stacionarny) asi velmi nepomoze.. takuto konstrukciu som zdedila... vela ludi sa ma pyta, ci posilnujem... :-( keby sa ma dotkli, hned by pochopili, ze je to porianda tukova vrstva... a aj na aerobiku a podobnych cviceniach sa zameriavaju skor na boky, zadok a nohy. Prave preto by som rada ziskala blizsie info o orbitracu, teda ci sa oplati, chuti do cvicenia mam dost... :-) zatial..
učtovníčka
07.06.06,08:18
Aj ja som dostala stacionárny bicykel a stojí tam sám ako prst. Akurát keď chcem zdvihnúť mojej polovičke adrenalín tak ho použijem ako vešiak a zavesím naň podprsenku. Má tlak 500 ale inak nič. Tak už neviem ako inak ho použiť, že by konečne na športovanie?!
jana32
07.06.06,09:44
Janka, sme asi presne opacne typy... ja som da sa povedat skoro bez bokov, ale zato v hornych partiach mam toho dost, siroke plecia, mohutny hrudnik no a na bruchu poriadnu pneumatiku... :-))))) ziadna slava... a prave preto rozmyslam nad kupou toho orbitracu. Pretoze bicykel (ci uz klasicky, alebo stacionarny) asi velmi nepomoze.. takuto konstrukciu som zdedila... vela ludi sa ma pyta, ci posilnujem... :-( keby sa ma dotkli, hned by pochopili, ze je to porianda tukova vrstva... a aj na aerobiku a podobnych cviceniach sa zameriavaju skor na boky, zadok a nohy. Prave preto by som rada ziskala blizsie info o orbitracu, teda ci sa oplati, chuti do cvicenia mam dost... :-) zatial..
Tak Adi orbitrec ma moj podnikateľ a veľmi si ho pochvaľuje a sama môžem potvrdiť že aj parádne schudol. Čo si však najviac chváli je skutočnosť, že kým chodil behávať veľmi ho boleli kĺby, keď začal používať orbitrek tak bol úplne happy, že vydá zo seba toľko isto energie ako pri behu, ale pritom necíti ani z´daleka také opotrebovanie kĺbov. Za dva mesiace schudol 6 kg. Tak si myslím že to bude asi dobré. A Adi z toho bruška by som ti teda fakt vzala, lebo ja mám brucho ako dosku, ramena ako Ferdo mravec, zato zadok fakt ako štajerská kobyla. Tak by som menilááááááááá.
Ada188
07.06.06,10:17
Hmm kazdy chceme to co nemame... nuz nic sa neda robit... Janka podla mna polilnovna by to v tvojom pripade aj vyriesila co sa tyka vrchnych partii a inak mozem odporucit pilates, je to dobre na cele telo. Take natahovacie cvicenie.
Denisa
09.06.06,18:22
Vie mi niekto povedať alebo porovnať rotoped a orbitrek.Naozaj orbitrek nahradí 4 prístroje - ako to píšu v reklame?
Sharon
13.06.06,07:04
Aj ja mám doma tento obľúbený vešiak na oblečenie :-)
Ada188
13.06.06,10:46
Aj ja mam obavy z toho, ze ked si ho kupim, tak ma euforia podrzi par dni a potom to bude iba zavadzat... :-(
mojko 1604
24.05.07,14:51
mozem vam odporucit orbitrek,ak mate fakt zaujem nieco so sebou robit a mate pevnu volu,za jeden den to iste nepomoze!!! kazdy den hodinku na orbitreku a za tri mesiace som zhodil 14 kg a to myslim nie je malo ci hej?