Ada2121
29.01.16,17:51
Dobrý deň,

rada by som sa informovala a poradila, aké sú moje možnosti v rámci pracovných pozícií, ktoré by som mohla obsadiť. Mám predčasne ukončenú strednú školu, z ktorej som absolvovala len 2 roky a z toho dôvodu nemám ani maturitu. V ideálnom prípade by som chcela prácu v pracovnom čase od rána do poobedia / podvečera, keďže sa zaujímam a venujem aktívne športu, behaniu. Je pre mňa dôležité pravidelné trénovanie, v ideálnom prípade - každý deň. Preto mi práca na 12-hodinové zmeny (s ktorými mám skúsenosť) a iné zmeny narúša kontinualitu trénovania a pripravuje ma o možnosť pravidelnosti, ktorá je tak dôležitá.
Ak by niekto vedel poskytnúť radu ohľadne mojej situácie a toho, akým smerom sa uberať.

Ďakujem pekne.
veronikasad
29.01.16,18:27
nechceš si maturitu dorobiť štúdiom popri zamestnaní ? Samozrejme - nebude to zadarmo ...
arizona
29.01.16,18:47
Aj u nas firmy robia na tzv.3 smeny- 12 hodinovky. Ale maju aj jednotlive oddelenia,kde sa robia iba 8hodinovky,alebo iba ranne.
Takze skus sa informovat osobne v jednotlivych firmach na okoli aj na takuto moznost.