Peter Vranka
30.01.16,09:33
Vie mi niekto poradiť? Môže zamestnanec telekomunikačného úradu podnikať? Teda byť spoločníkom alebo konateľom v sro?

dostal som sa k tymto info: http://www.ulpianus.sk/blog/8591/

Teda vyzera to ze to nieje mozne, ak ma niekto s tymto skusenost aleb blizsie info, prosim o radu :)

Ďakujem
avalik
30.01.16,08:52
Peter Vranka
30.01.16,09:29
google som samozrejme skusil a toto som nasiel, len som chcel vediet, ci s tym nahodou niekto nema skusenost :)
avalik
30.01.16,19:01
o skusenosti v otazke nepises, carovnu gulu nemame ... ale mame tu na porade etiketu a tam sa uvadza napr.:
V otázke a popise uvádzam všetky relevantné detaily a informácie ktoré som si už o otázke naštudoval.
Peter Vranka
30.01.16,19:21
ok, pardon... nasiel som teda to co je na spominanom url plus nejake starsie clanky co hovoria v podstate to iste a teda ide mi o to, ci sa to tyka vsetkych zamestnancov aj obycajnych radovych, teda ci nejde len o tych na vyssich (napr. riadiacich) postoch. Konkretne ide o telekomunikacny urad ako som spominal.
Podla informacii ku ktorym som sa dostal si myslim, ze to plati pre vsetkych, len si chcem byt isty
avalik
30.01.16,19:33
ak si statny zamestnanec podla zakona o statnej sluzbe, tak v zakone si najdes svoje prava, povinnosti a aj to co nesmies - ak sa tyka nieco len veducich zamestnancov tak je to tam tiez uvedene
avalik
30.01.16,19:39
este doplnim, ak si statny zamestnanec, tak je jedno ci pracujes v Urade pre regulaciu elektronickych komunikacií a postovych sluzieb, alebo na ministerstve, ... pre vsetkych statnych zamestnancov plati prislusny zakon rovnako