poodleman
31.01.16,18:15
Zdravím,chcem sa informovať,mám v kanistri na benzín ešte kúsok benzínu a chcel by som ho do niečoho preliať,aby som mohol ísť natankovať plný kanister,mám doma 5l bandasku z destilovanej vody,no neviem či do nej môžem naliať benzín,prípadne do čoho by som mohol? Ďakujem
sosak
31.01.16,17:21
Keď nemáš nič iné, tak do sklenených fliaš, tam nehrozí statický výboj, ako pri plaste.
karakul
31.01.16,18:49
... a prečo nemôžeš dotankovať kanister keď je v tom benzín ?
karakul
01.02.16,08:40
... a prečo by nemohla byť vo vete s otáznikom aj odpoveď ? (... reakcia na horlivého moderátora...)
lujza.j
01.02.16,08:44
Tych preco je mozno viac....zbytocne komplikovane capovanie....ale asi to ma nejaku speci logiku.....
buchač
01.02.16,09:13
lujza.j (Dnes 10:44) ...ale asi to ma nejaku speci logiku.....
=======================

Povedzme, že tú logiku by som hľadal (dala by sa hľadať) v tom, že 5 litrová bandaska nezaberá toľko miesta v služobnom vozidle ako keby sa jednalo o 20 litrovú bandasku...
Proste lepšia manipulácia, menej viditeľná, ľahšie prenosná...a podobne. ;) :D :D :D
karakul
01.02.16,10:52
... v zadaní otázky sa nehľadali logické varianty - chcel len uvolniť miesto v bandaske na benzín (nespomínal ani obsah tejto bandasky) - aby mohol natankovať nový benzín - ale najjednoduchší spôsob, ktorý poznám, je dotankovať nový benzín k tomu, ktorý je v bandaske ... a nemusí nič prelievať
vlado 33
01.02.16,11:09
Ja som nepochopil pointu otázky, prečo si chce uchovať pôvodný benzín. Vychádza mi z toho, že pravdepodobne niečo zapálil, chce si uchovať niečo ( trofej, pamiatku na udalosť.) Zaujímavé, že sa doteraz neozval, aj meno má divné.