carolitos
01.02.16,06:30
Zdravim vedel by mi niekto poradit presny postup ako nastavit aby som nevolal utajeny? Skusam neviem to najst dik
arizona
01.02.16,06:58
Nepoznam presne tvoj typ,skusim iny,mozno ti pomoze:
Nastavenia- nastavenia aplikacii-nastavenie hovorov. Mozno to nastavis tam,ak nie rozklikni si tam- dalsie nastavenia a tam by ti malo ponuknut 3 moznosti. Odklikni si " zobrazit cislo".
carolitos
01.02.16,08:20
Dik nastavenia hovorov nikde najst je tam len strasne vela aplikacii asi mi nic nezostava len ist k predajcovia...chyba je v tom ze som v nemocnici a nikto nedviha utajene cislo
arizona
01.02.16,08:49
Skus si pozriet manual,ci tam nenajdes viac https://najdinavod.sk/navod-na-lenovo-a1000/
carolitos
01.02.16,11:40
Dik nasiel som nejake veci ale totp nie navyse cez pomaly mobil net :-(
misoft
01.02.16,12:39
Potrebuješ zrušiť funkciu CLIR
Malo by to platiť u všetkých operátorov
Deaktivácia funkcie CLIR len pre jedno číslo *31# xxxxxxxxxxx (hovor) -xxxxxxx je tel. číslo.
Ak chceš overiť či je CLIR aktívne alebo neaktívne zadať len *#31#
carolitos
01.02.16,18:55
Vypisuje mi to: odchadzajuva identifikacia a volajuce v predvolenom nastaveni je identifikacia obmedzena. Dalsi hovor: obmedzene
arizona
01.02.16,19:15
Vypisuje mi to: odchadzajuva identifikacia a volajuce v predvolenom nastaveni je identifikacia obmedzena. Dalsi hovor: obmedzene
akeho mas operatora? Skus zavolat na ich zak.linku,mozno ti to budu vediet na dialku zablokovat
viktorviktor
02.02.16,14:22
Identifikácia volajúceho službou Google je predvolene zapnutá na zariadeniach s Androidom 4.4 alebo vyšším. Ak ju chcete zapnúť alebo vypnúť, postupujte nasledovne:

na A1900 funguje takto

telefon /zelený, dole/ - tri bodky vpravo hore /ikona ponuky/ - nastavenia -na zobrazeného opereátora /u ktorého nezobrazuje čislo/ -nastavenia - -dalšie nastavenia - identifikacia volajuceho - tam odfajknúť a/predvolené sietou b/ skryt čislo c/ zobrazit cislo