rada
06.06.06,19:58
:eek: Po dlhom čase som zavítala na poradu a som zhrozená. Neviem čo sa deje, nakoľko po každom kliknutí myšou sa mi na displey zjaví okno s nasledovným textom :
INTERNET EXPLOREL - upozornenie zabezpečenia.
Názov : Flash Player 8
Vydavateľ : Macromedia,Inc.
Inštalovať Neinštalovať
Súbory z internetu môžu byť užitočné, ale pre Váš počítač škodlivé.
Nikdy doteraz keď som išla na túto stránku sa mi nič podobné neobjavovalo. Mám obavu, o svoj počítač a bolo mi radené, aby som si nič neinštalovala.
Vie mi niekto povedať čo sa to deje ?
Ďakujem. Bola by som veľmi nerada ak by som nemohla z uvedeného dôvodu na túto inak perfektnú stránku chodiť.
Inak mám ochranu aj proti vírusom aj proti spamom.:mee:
kattka.c
06.06.06,18:06
nie som ziadny IT odbornik, ale macromedia flash je na to aby sa ti spravne zobrazovala stranka - teda casti ktore su vytvorene v tomto programe. Klasickym prikladom su bannery - tie su skoro vzdy vytvorene v macromedia flash. Takze podla mna si to kludne mozes nainstalovat. :)
dufam, ze sa nemylim :p
romarico
06.06.06,18:07
JJ JE TO OK
rada
06.06.06,18:34
:eek: Vďaka za reakciu. Som úplný laik na počítače, takže sa všetkého bojím čo neviem sama identifikovať nakoľko som bola upozorňovaná aby som si nič neinštalovala. Takže preto tá obava z mojej strany. A nechápem ako to, že doteraz sa mi to nezjavovalo a teraz pri každom kliknutí. Som z toho na vetvy. A nerobia to tie reklamy ? Pretože medzi reklamami je jedno voľné miesto a maličký farebný snáď pol cm x pol cm štvorček.:eek: Ak by som si nenainštalovala danú ponuku môže sa mi niečo stať s počítačom ?
Pekný večer.
va1ke
06.06.06,18:36
mne sa teraz tiež dejú čudné veci. napíšem príspevok ale vôbec ho nevidím že sa mi pridal. hladám hladám a nič nevidím. už som sa aj odhlásila a znovu prihlásila, stále nič.
rada
06.06.06,18:39
No a ja zase vidím niečo viac čo som predtým nevidela. Dúfam, že sa to nejako dostane do pôvodných koľají a bez obáv budem môcť naďalej byť platným členom tejto porady.
lenkak
06.06.06,18:49
všetko je OK, ničoho sa neobávaj, pozri aj:
http://www.porada.sk/showthread.php?t=3192&highlight=macromedia
rada
07.06.06,06:34
Tak som dala inštalovať. Uvidíííím !!!!
lenkak
10.06.06,16:17
Vidím, že sa pripájaš na stránku, takže všetko prebehlo v pohode :D
pavel9
10.07.06,03:20
Pekný deň.

Macromedia Flash Player je program na prehrávanie flashových .swf súborov. Umožňuje prehrávať flash súbory priamo z web stránok alebo z harddisku. Program dokáže flashové prezentácie uložiť ako spustiteľný .exe súbor (možnosť v menu - Create Projector).

Neboj sa nič zlé to nie je.