Moniqe
02.02.16,21:23
dobrý deň, chcela by som vás poprosiť o info, keď som evidovaná na UP a poberám dávku v nezamestnanosti, môžem pri tom vycestovať? Sťahujeme sa do Rakúska a aj so synom by sme tam potrebovali odísť na 2 mesiace a potom sa definitívne presťahovať, počas toho poberať dávku a hľadať si prácu aj v Rakúsku. Je to možné a za akých podmienok? Čítala som, že by som sa tam mohla zahlásiť na UP, ale bude mi platiť aj dávka tu? O tú by som nerada prišla, no malého tam potrebujeme nahlásiť do škôlky.. Ďakujem moc
arizona
03.02.16,06:43
Cestovat mozes,aj ked si evidovana na UP. Ale mas k nim zavazky,ktore si musis plnit, tzn.ze musis im byt k dispozicii ked ta zavolaju napr.na nejaky pohovor,alebo prist pravidelne "na podpis". Inak ta mozu z evidencie vyradit.
Druha moznost je, ze nahlasis, ze budes odcestovana a na danu dobu si mozes evidenciu prerusit. Bude ti ale pozastavena aj davka.

V AT nemas narok na poberanie davky v nezamestnanosti, nakolko si tam predtym nepracovala a neplatila si si odvody.
Moniqe
03.02.16,06:46
Ďakujem za odpoveď. Ešte tá otázka, či nie je možnosť nahlásiť sa na UP v Rakúsku a poberať dávku tu na SK. Pretože tuším v rámci EU je možnosť byť na inom UP členského štátu...
ivka70
03.02.16,06:49
Nie, nie je to mozne kombinovat, ale ak zmenis trvaly pobyt, mozes sa nahlasit na UP v Rakusku a poziadat o transfer davky zo Slovenska do Rakuska.
avalik
03.02.16,06:49
Uchádzač o zamestnanie, ktorý si chce hľadať zamestnanie v členskom štáte EÚ a súčasne si chce zachovať nárok na dávku v nezamestnanosti, je povinný oznámiť úradu dátum svojho odchodu do členského štátu EÚ. Zamestnanec úradu poučí uchádzača o zamestnanie, že v prípade jeho nezaradenia do služieb zamestnanosti v členskom štáte EÚ, je povinný najneskôr do 15 pracovných dní odo dňa jeho odchodu začať plniť povinnosti úradu. V prípade, že uchádzač o zamestnanie bol zaradený do služieb zamestnanosti v členskom štáte EÚ je povinný začať plniť povinnosti voči úradu najneskôr do 15 pracovných dní odo dňa, od ktorého prestal byť k dispozícii príslušnému úradu členského štátu EÚ, ale najneskôr pred uplynutím 6 mesiacov odo dňa jeho odchodu do členského štátu EÚ.
http://www.upsvar.sk/sluzby-zamestnanosti/informacie-pre-obcanov-pri-evidovani-sa-na-urade-psvr/prava-a-povinnosti-uchadzaca-o-zamestnanie.html?page_id=12927
Moniqe
03.02.16,06:54
vav tak toto by sa dalo napísať aj jednoduchšie :-D - myslím tým UP, ďakujem
misoft
03.02.16,09:08
Ale veď je to napísané celkom "jednoducho" - v podstate: či to čítaš odpredu, alebo odzadu, ten čo vymyslel tento zákon, ani sám mu nerozumie, ale uplatňuje ho (teda úradníci), pričom ani sám nevie, o čom tento zákon točí. A nezamestnanému sa dostane odpovede "Neznalosť zákona neospravedlňuje!" a vyradia ťa, či zákon splníš odpredu, alebo odzadu. :D:D:D
Katy a R
03.02.16,09:38
Myslím, že za tie 2 mesiace ti bude treba navštíviť UPSV tak raz - možno 2x ?? .. to určite zvládneš aj bez toho, aby si niečo riešila. len aby ti doma dakto vyberal poštu - keby náhodou nejaká mimoriadne predvolanie.
misoft
03.02.16,09:46
Ako kde, ako kde....... Moja fazuľka v priebehu 2 mesiacov na úrad bola predvolaná 5x!!! A vždy k inému "referentovi"..... Pritom sa nedozvedela nič nové, počúvala len akési keci od "zamestnávateľov" a zhodou aj od toho, ktorý ju zamietol, keď si podala žiadosť o zamestnanie....
Takže taká je politika ÚPSVaR - otravovať, buzerovať....
Janiela
03.02.16,19:16
Pripájam: ich to baví, potrebujú predvolávať kvôli blbostiam - môj syn musel kresliť kvietočky - to aby sa lepšie spoznal. :))) Myslím, že pravý dôvod je - vyradiť a tak znížiť nezamestnanosť.
Prispela som len tak trochu na okraj.
profesional
04.02.16,10:00
Povedané veľmi jednoducho:

Máš 15 dní na to aby:
Buď sa zamestnáš, alebo budeš zaradená do evidencie nezamestnaných v Rakúsku. Nakoľko si doposiaľ v Rakúsku nežila, tak do zaradenia evidencie nezamestnaných v Rakúsku nemáš nárok. Takže máš jedinú možnosť sa zamestnať.

Po uplynutí týchto 15 dní bude voči tebe slovenský úrad práce postupovať, ako by si nevycestovala. Tj. budeš sa pekne dostavovať, budeš nosiť potvrdenia, zúčastňovať sa rekvalifikácie atď. Ak nie, vyradia ťa z evidencie a vznikne ti na Slovensku povinnosť platiť si zdravotné poistenie ako dobrovoľne nezamestnaná a to až do doby, kedy získať v Rakúsku pobyt Potvrdenie tzv. Meldezetl. Následne sa prihlásiš ako samoplátca na platenie zdravotného poistenia v Rakúsku a z platenia zdravotného poistenia na Slovensku sa odhlásiš.

Malého ti do škôlky v Rakúsku neprihlásia, kým tam ty nebudeš prihlásená na pobyt. Súbeh pobytov v Európskej únii je vylúčený. Akonáhle sa prihlásiš na pobyt v Rakúsku, tvoj pobyt na Slovensku si povinná si odhlásiť a musíš sa tým pádom odhlásiť aj zo slovenského úradu práce. Nie je legálne možné, aby si mala pobyt v Rakúsku a na slovensku bola evidovaná ako nezamestnaná a poberala dávku.

Proste si budeš musieť vybrať - Rakúsko, alebo Slovensko a dávka z úradu práce. Súbeh neprichádza do úvahy.
Moniqe
27.02.16,20:10
ok, ďakujem, ked mi skončí dávka v nezam. chcem sa zo sk úradu práce odhlásiť a nahlásiť sa tu. takže nemôžem sa ani prihlásiť na UP v Rakúsku, keďže som tu nepracovala? za prácu sa považuje aj práca au pair počas prázdnin, alebo aký dlhý čas?

Tu budem prihlásená na pobyt - Rakúsko, ale zatiaľ nebudem pracovať, je tu zamestnaný priateľ, my s malým sa sťahujeme za ním a tak dva tri mesiace budeme doma, kým si zvykneme na jazyk :-D za tie mesiace sa musím prihlásiť dobrovoľne k zdravotnému poisteniu, alebo by sme boli považovaní za nezaopatrené osoby, aj ked nie sme zobratí? Bola som v zdravotke na SK a tam mi povedali, že sme neni nezaopatrené osoby, kedže som neni jeho manželka, dokonca že ani syn by nebol za takú osobu považovaný. čo sa mi zdá ale zvláštne. Tak prosím o pomoc v tomto smere. Ďakujem
arizona
27.02.16,20:30
Spytajte sa na najblizsej pobocke SVA v AT. Viem, ze manzelky,ci druzky je mozne pripoistit,ak muz ma zamestnanie a poistenie v AT. Ale podrobnosti nepoznam