seky
03.02.16,13:15
Dobry den,

Rozmyslal som spravit pre SK eshopy, firmy nieco ako medzi sklad.
Momentalne vela firiem expanduje do zahranicia a snazi sa predavat napr. v Nemecku. Isto kazdy vie ze ceny za posty, kurierov su dost vysoke co ide v neprospech zakaznikoch a firiem.
Spocivalo by to v tom firma by si naskladnila produkty ktore sa jej dari predavat v Nemecku v mojom sklade a preposielala by mi objednavky ja by som produkt zabalil a preposlal za ceny daneho statu.
Co si myslite o takejto myslienke.??
Nokerla
03.02.16,20:22
Preco by si to posielal ty ak to moze poslat rovno zo slovenska ? Ak je to vo vacsom mnozstve, posiela sa to kamionom.
Dáša_
04.02.16,04:26
len treba porovnať, či to naozaj bude zaujímavejšie s ohladom na cenu a na to, že aj do nemeckého skladu sa to musí dopraviť, zrejme to tam bude dlhšie stát, teda dlhšie blokovať peniaze.... Aké je poštovné na balíky v nemecku?
duves
04.02.16,04:39
Dosť komplikované, prečo nevyužívaš služby zasielkovny.sk? Tam učtuju cenu zasielky daneho štatu cez ich poštu + rozvoz zo slovenska do nemecka (rakuska, a madarska)
profesional
04.02.16,06:53
Dnes existujú sofistikovanejšie služby v tejto oblasti. Si v situácii, ako by si na trh s formulami chcel priviesť starú fiatku. Ono, síce aj to je auto, ale bez Šance na víťazstvo..