Miriama Berecová
03.02.16,18:59
Ahojte, potrebovala by som najst cloveka, ochotneho mi pomoct s mojou diplomovkou, konkretne niekoho kto by mi bol schopny poskytnut nejake reporty a informacie z firmy kde pracuje na controllingovom oddeleni a pracuje so SAPom. Boli by to informacie ako v tej konkretnej firme sap funguje, jeho mechanizmus, popripade poskytnut nejake sceenshoty. Meno firmy by som nezverejnila, bolo by to anonymne. Moze to byt aj mesia firma. Samozrejme za financnu odmenu. Prosim pomozte!! Potrebujem nejaky material s ktorym by som pracovala. Vdaka za hocijaku odpoved.
ivka70
03.02.16,21:06
To: samozrejme za financnu odmenu by si mohla zrusit, za to, ze niekde robis diplomovku, sa neplati.
ivka70
03.02.16,21:10
Skus oslovit ziadostou vacsie firmy, kde je vacsia pravdepodobnost, ze maju SAP.
Co viem, tak ho pouziva SPP, ENEL, Telecom, Kaufland, Hornbach, DM drogerie, VW, Lesy SR, Mondi, Zentiva, viacero ministerstiev a pod.
Vela z nich ma pre diplomantov ponuku na spolupracu ako napr. tu
http://www.sebn.sk/praca_studenti.php
Tak ci tak ti nemoze dat indormacie pracovnik komtrolingu bez oficialneho suhlasu vedenia spolocnosti, nech by ako chcel.
To du financne data, ktore firmy len tak nezverejnuju.
Miriama Berecová
09.02.16,18:04
dakujem pekne, za fajn postreh. nevies este o nejakych dalsich firmach ktore pracuju so SAPom?pripadne kde takuto info ziskam..
ivka70
09.02.16,18:35
Staci googlit, napr. prezentujucich na SAP forach, velakrat sa najdu clanky, kto s kym zaviedol SAP.
Alebo si pozriet referencie konzultacnych firiem, ktore SAP implementuju ....
Miriama Berecová
09.02.16,19:45
vdaka, uz som aj poposielala zopar ziadosti.tak dufam, ze aspon nejaka firma bude ochotna spolupracovat...