Daniela.
04.02.16,13:07
Dobrý deň,

prosím o radu. Od 1.2010 som na MD/RD - momentálne s druhým dieťaťom, druhá materská mi začala tesne pred uplynutím prvej rodičovskej, takže som nemala žiadnu výluku. Nič mi nebolo v práci preplácané, automaticky som nastupovala na ďalšiu materskú.
Teraz mi v apríli 2016 bude končiť poberanie RD a preto sa pýtam:
1. ak ukončím prácu dohodou posledným dňom RD a bude mi preplatená dovolenka cca 10 dní, ktoré som nevyčerpala pred nástupom na MD. Bude sa mi dávka v nezamestnanosti počítať z príjmu za preplatenú dovolenku?
2. ak ukončím prácu dohodou posledným dňom RD - môže mi dovolenku zamestnávateľ nepreplatiť z dôvodu, že mi za toľké roky "prepadla"?Viem, že sa dovolenka kráti z titulu čerpania RD, ale toto je nárok, ktorý mi zostal už po prepočte.

Tiež by som chcela vedieť, ak sa rozhodnem nastúpiť a zamestnávateľ už má na mojej pozícii /administratívna pracovníčka/ inú zamestnankyňu, môže ma zamestnávateľ nútiť vziať inú, podobnú prácu alebo to musí byť len po dohode - čiže musíme spísať Dodatok k PZ a tam sa dohodnúť na novej funkcii, príp. mzde.
Neviem, či sa mýlim, ale myslím, že v prípade, ak nemá pre mňa moju pôvodnú prácu a ja odmietnem inú ponúknutú prácu, mám nárok na odstupné z dôvodu nadbytočnosti. Môj PP začal v roku 2007, a teda ak by som skončila "dohodou z nadbytočnosti" kedy by mi neplynula výpovedná doba mám nárok na 3 mesačné odstupné ? Počíta sa do odpracovanej doby aj doba na MD a RD?

Ďakujem za odpoveď a prajem pekný deň.
Daniela
ivka70
04.02.16,13:09
1. narok na dovolenku vznika ja pocas MD, mas urcite viac dovolenky ,aj z druhej MD
ak ukoncite PP k poslednemu dni RD, zamestnavatel ti nevycerpanu dovolenku preplati
2. nie

Zamestnavatel je povinny ti ponuknut povodnu pracu po navrate z RD, ak pracovne miesto existuje. samozrejme na zmene sa mozete dohodnut.
Narok na odstupne je v pripade vypovede kvoli zrusenemu pracovnemu miestu. Tu je narok vypovedna doba + 2 mesacne odstupne.
Ak nechces vypovednu dobu, islo by o ukoncenie PP dohodou z dovodu zruseneho pracovneho miesta, tu je narok na odstupne 3 mesiace.
Do odpracovanej doby pre vypocet odstupneho sa pocita cela dlzka pracovneho pomeru, aj cas MD a RD.
Odporuca po skonceni RD aspon 1 den pracvoat alebo cerpat dovolenku, ak sa aj budes chciet dohodnut na skonceni PP - kvoli vyske podpory v nezamestnanosti.
Daniela.
04.02.16,14:13
ďakujem ;-)

Dobry den, predsa prosim este raz o radu pri prepocte dovolenky.
Z roku 2009 som si prenasala 1 den D. Dna 9.1.2010 som odchadzala na 1. MD - dovtedy som este cerpala 4 dni D. Takze moj zostatok dovolenky ku dnu odchodu bol 17 dni (1D z roku 2009 + 20D narok na rok 2010 - 4D cerpanie). Na 2. MD som nastupovala dna 19.2.2013 a trvala do 14.10.2013 - bude sa mi pocitat aj z tejto MD narok na dovolenku? Resp. nepokrati sa mi cela dovolenka z titulu cerpania rodicaku?
Dakujem za odpoved, ... trosku som sa doma v tom pocitani zamotala, tak preto teraz prosim o radu.