rada
07.06.06,10:46
:eek: :mee: Tak sme ho konečne dostali. A verte stojí to za to. Pri poctivom platení predpisu od správcu máme nedoplatok za užívanie bytu za rok 2005 22 000,- Sk. Samozrejme najväčšia položka je 22 050,- Sk za kúrenie a cez 10 000,- Sk za teplú vodu. A to sme sa snažili občas vypínať radiátory. U správcu sa momentálne nachádza neuveriteľné množstvo ľudí a viem, že ak sa dostatočne nevyzbrojíme vedomosťami tak u neho nepochodíme. Rozhodla som sa, že pôjdeme na Úrad pre sieťovú reguláciu, avšak predtým som chcela požiadať toto fórum či niekto nemá skúsenosti s meračmi tepla od fi Siemens. Neviem aké info by som mala k tomu dodať, prikladám však tabuľku aké údaje merače poskytujú.

Budem rada za každú radu. Ďakujem a pekný deň.:mee: :mee:
Marína
07.06.06,08:54
Rada, téma s danou problematikou už je otvorená.
http://www.porada.sk/showthread.php?t=27771&highlight=vy%FA%E8tovanie
rada
07.06.06,09:04
A hľadala som. Asi zle. Vďaka.
GABRIELA
07.06.06,10:25
My máme merače tepla od firmy SIEMENS od 10/2005. Vyúčtovanie za tie 3 mesiace nám robila fy ktorá nám ich montovala. Ja som zatiaľ nemala zlé skúsenosti. Všetci máme preplatky, ako SVB sme zaplatili aj pri tak tuhej zime rovnako ako minulý rok ( v úhrne). Neviem si predstaviť kde mohli vzniknúť tak obrovské rozdiely ?