Vlasta
07.06.06,11:26
Práve prebieha v McDonalds súťaž, ku každému menu dostanete stieracie žreby, kde môžete vyhrať napr. televízor, fotoaparát,.. Podmienkou je mať obidve polovice výhry. Mám zopár žrebov, polovice možných výhier sú však rovnaké. Možno bude mať niekto tú chýbajúcu polku. Ja mám: televízor 1/2, futbalovú loptu 2/2, fotoaparát 1/2, laptop 2/2.
Chobot
07.06.06,09:38
Práve prebieha v McDonalds súťaž, ku každému menu dostanete stieracie žreby, kde môžete vyhrať napr. televízor, fotoaparát,.. Podmienkou je mať obidve polovice výhry. Mám zopár žrebov, polovice možných výhier sú však rovnaké. Možno bude mať niekto tú chýbajúcu polku. Ja mám: televízor 1/2, futbalovú loptu 2/2, fotoaparát 1/2, laptop 2/2.

...už viem, kam dnes pôjdem na večeru.:D :D :D
Milan Benka
07.06.06,09:45
...už viem, kam dnes pôjdem na večeru.:D :D :D

McDonalds - to sa je ??????????:eek: :eek: :eek:
Braňo
07.06.06,09:58
nebolo tu niečo podobné s pivnými korunkami? :D :D :D len tá druha polovica k miliónu mi chýbala.:D
dana9
07.06.06,09:59
McDonalds - to sa je ??????????:eek: :eek: :eek:

mne to chutí :D. ale mne zase chutí všetko:o

dana
endrju
07.06.06,10:11
...už viem, kam dnes pôjdem na večeru.:D :D :D

...už viem, kam dnes nepôjdem na večeru. :D :D :D
Eulalia
07.06.06,14:43
...už viem, kam dnes nepôjdem na večeru. :D :D :D

Andrej, aká si krvná skupina? Priznávam, že hamburger od Mckáča som jedla jeden jediný raz v živote a nikdy viac! Minule keď som bola v núdzi a už nebolo nič iné poruke, tak som si tam dala len kurací burger. To sa mi zdá ako-tak jedlé. Neviem prečo mi práve takéto vychytené jedlá nechutia:D :D
A ste si istí, že tie druhé polovičky aj existujú? Už tu takéto súťaže boli, ale nikdy som nepočula, že by niekto vyhral. Pri tých pivových (alebo kolových?) vrchnáčikoch boli plné noviny inzerátov a stále ništ....
Každopádne, ak sa na niekoho usmeje šťastie, vopred gratulujem a sľubujem, že nebudem závidieť:p :p :p
endrju
07.06.06,16:00
Andrej, aká si krvná skupina?
Taká správna a vraj aj žiadaná:D

V Mc'Donalds som sa zatiaľ dokázal s chuťou najesť iba raz počas cesty do Moskvy začiatkom deväťdesiatych rokov minulého storočia. Mc'Donalds bol v spomenutom meste a v tom čase jediným stravovacím zariadením, v ktorom som nemusel mať obavy zo žalúdočných potiaží.
V iných krajinách si dokážem pochutnať na miestnych špecialitách bez väčších obáv a Mc preto nemusím navštevovať.
Pravdepodobne už aj v Moskve sa situácia zmenila k lepšiemu, ale nemal som odvtedy príležitosť presvedčiť sa o tom na vlastnej koži.
Na Slovensku by určite Mc už dávno skončil, ak by mal byť odkázaný na príjmy odo mňa. ;)

Všetkým súťažechtivým prajem tiež veľa zdaru pri naháňaní výhier.
Eulalia
08.06.06,02:08
Ale ak sa niekomu podarí niečo vyhrať, aj keď len maličkosť, mohol by sa s tým priznať. Už som sľúbila, že nebudem závidieť (:p :p :p ), len by ma zaujímalo, či je to len reklamný ťah, alebo či skutočne aj nejaké výhry dávajú.

V Čechách je sieť KFC, kde sú kuracie jedlá typu Fast food. Taký Twister by som mohla jesť pomaly každý deň. Twister=kuracie mäsko so šalátom, majonézou a neviem ešte čím, zabalené v suchej placke. Mňam!
Vlasta
08.06.06,05:36
No hneď v prvom žrebe som mala okamžitú výhru - sendvič Big Mac. Takže už by som asi ani nemala pokúšať šťastie?
dadika
08.06.06,05:41
V Čechách je sieť KFC, kde sú kuracie jedlá typu Fast food. Taký Twister by som mohla jesť pomaly každý deň. Twister=kuracie mäsko so šalátom, majonézou a neviem ešte čím, zabalené v suchej placke. Mňam!

mňam veru...aj tie krídelká pečené.....fantázia :)
ale v Mekáči majú výbornú zmrzku - takú ako kedysi bývala - čapovaná :D
kattka.c
08.06.06,06:31
musim povedat ze mi mcdonlds chuti, ale kedze si vazim svoje zdravie radsej tam nechodim.
kazdemu odporucam pozriet si film "supersize me".
Je to dokument jednom mladom chlapikovi ktory sa rozhodol nejest nic ine cely mesiac len mcdonlds 3x denne. Cele to robil pod lekarskym dohladom. Pred tym, nez s tym zacal, mu robili vsetky mozne vysetrenia a vsetko mal v poriadku. Po 2 tyzdnoch mu lekari kazali s tym prestat. On neprestal a dokoncil ten mesiac. Na konci mal poskodenu pecen, ladviny a vsetky testy (krvne...) mal zle. Pol roka mu trvalo kym sa mu hodnoty dostali do normalu.
Viem ze to je extrem, lebo nikto z nas sa nestravuje 3x denne takto nezdravo, ale o niecom to predsa svedci.
bezradná
08.06.06,06:40
mňam veru...aj tie krídelká pečené.....fantázia :)
ale v Mekáči majú výbornú zmrzku - takú ako kedysi bývala - čapovaná :D
Tá zmrzlina je obľúbencom mojej mamy. Ja si nepomôžem, mne najviac chutí malinová taštička.
luebchenko
08.06.06,06:48
:D ...ovocné taštičky, záhradnícky šalát, (aj šéfovský sa dá jesť), takisto tam majú čosi podobné ako twister, tiež kura v placke, no a ked už tam mám jesť, tak kuracie nugetky :D. A občas majú také všelijaké syrové (nezdravo ale chutne :D vysmážané ) dobroty, enem je to neúmerne drahé :(
Nika
08.06.06,06:57
mňam veru...aj tie krídelká pečené.....fantázia :)
ale v Mekáči majú výbornú zmrzku - takú ako kedysi bývala - čapovaná :D

Tú zmrzlinu milujem. Je to jediná zmrzlina, ktorú zjem.:)
dana9
08.06.06,08:48
musim povedat ze mi mcdonlds chuti, ale kedze si vazim svoje zdravie radsej tam nechodim.
kazdemu odporucam pozriet si film "supersize me".
Je to dokument jednom mladom chlapikovi ktory sa rozhodol nejest nic ine cely mesiac len mcdonlds 3x denne. Cele to robil pod lekarskym dohladom. Pred tym, nez s tym zacal, mu robili vsetky mozne vysetrenia a vsetko mal v poriadku. Po 2 tyzdnoch mu lekari kazali s tym prestat. On neprestal a dokoncil ten mesiac. Na konci mal poskodenu pecen, ladviny a vsetky testy (krvne...) mal zle. Pol roka mu trvalo kym sa mu hodnoty dostali do normalu.
Viem ze to je extrem, lebo nikto z nas sa nestravuje 3x denne takto nezdravo, ale o niecom to predsa svedci.


Ale ido o to čo tam jedol. Ja som citala, ze po nom to zopakovala jedna pani, ktora si ale vyberala co zje, salaty, a tak a schudla a vsetko sa jej upravilo. Ale potom v tom uz nepokracovala pretoze tam nemaju ovocie a to jej chybalo.

Tymto ich ale nechcem obhajovat. Mne tam chuti ked tam idem raz za dva roky, ale vadi mi kultura stolovania.

Ono vzdy zavisi od toho ake ma kto chute a co si objedna.

dana :)
Vlasta
08.06.06,11:33
Mám veľmi rada aj ich hranolky, ešte sa mi nestalo, aby neboli čerstvé, kým v ostatných fast foodoch sú takmer vždy zoschnuté a tvrdé, až mám pri jedení obavy o svoj chrup.
Eulalia
08.06.06,15:54
No hneď v prvom žrebe som mala okamžitú výhru - sendvič Big Mac. Takže už by som asi ani nemala pokúšať šťastie?

Vlasti, len to skúšaj ďalej, čo keď vyhráš porciu hranoliek navyše?:)
Eulalia
09.06.06,18:29
:D ...ovocné taštičky, záhradnícky šalát, (aj šéfovský sa dá jesť), takisto tam majú čosi podobné ako twister, tiež kura v placke, no a ked už tam mám jesť, tak kuracie nugetky :D. A občas majú také všelijaké syrové (nezdravo ale chutne :D vysmážané ) dobroty, enem je to neúmerne drahé :(

Ľubka, prezraď, kde to je, už aj tam idem. Nepamätám sa, že by v Blave bolo niečo také, ale je pravda, že do stredu mesta chodím veľmi málo. A mekáču sa vyhýbam. Tak poraď. Ďakujem a už mi tečú slinky:D :D :D